Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennél több javulást már hova...

Ennél több javulást már hova akar a tesitanárom?

Figyelt kérdés
Új tanárunk van, és év elején azt mondta, hogy ne aggódjunk, ő mindenkit ahhoz mérten osztályoz, hogy mennyire hozza ki magából a maximumot és mennyit fejlődik, nem a sportolói szintet kell hoznia az egész osztálynak. Hát úgy látszik mégis -.- Év elején rögtön futtatott is velünk egy távot, ami nekem 3 p 40 mp lett akkor. Azóta gyakoroltam magamban, és most, hogy novemberben újrafutottunk, 3:25-re javítotottam. Erre beírt nekem egy hármast! Szerintem kidolgoztam a belemet, mikor szabad játék volt akkor is futottam míg a többiek játszottak, hogy fejlődjek. Ha bemelegítő köröket kellett futni, nem álltam meg sétálgatni, mint a többiek. Valaki homályosítson fel, mit csinálok rosszul...

2022. nov. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Ne teperj tovább, nem éri meg ebből a tárgyból. Az edzéssel töltött időt fektesd olyan dolog tanulásába, amire szükséged lesz a továbbtanuláshoz. Priorizálj.
2022. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem bír téged a tanárod, ilyenkor tovább kell lépni, és letojni a jegyet, amit ad, hacsak nem te is tesítanárnak készülsz, és kell a jó jegy.
2022. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!