Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szooval iden megyek uj suliba...

Szooval iden megyek uj suliba es rairtam egy lanyra (nagynehezen, mert nem nagyon mertem) es elegge latszik rajta hogynem akar velem beszelni. (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Szoval igen es en felek hogynem lesz egy baratom sem, mert eddig csak a kikozositest kaptam meg. Es megint ettol felek, meg nem vagyok tul beszedes, nem merek nyitni. Fogalmam sincs hogyan nyisaak az emberek fele hogy tudjak baratkozni:/

2022. aug. 18. 20:31
 1/6 grafno ***** válasza:
100%
Bemesz a suliba, leulsz egy ures helyre, szünetben meg megkerdezel valalit hol a wc mert az elso napod. Es ha tudja akkor mutassa is meg... kb de lehet büfe, könyvtar barmi mas
2022. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én barátkoznék veled mindig várom az új diákokat hogy bemutassam nekik a sulit:) de mindig pong elkerülöm őket:( amúgy hány éves vagy?
2022. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Neten egyszerűbb ismerkedni nekem. Én is interneten keresztül kezdtem el beszélgetni az új osztálytársaimmal aki szimpinek tűnt. Írtam vagy 3 lánnyal abból az egyik a legjobb barátnőm lett. Próbál másokkal is beszélgetni addig és utána már egyszerűbb lesz élőben is ha ismered a másikat.
2022. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hölgyeim és uraim, íme egy perverz alak.
2022. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, A kérdező?:00
2022. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5, nem tudom
2022. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!