Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valami ötletek 17 éves fiúnak,...

Valami ötletek 17 éves fiúnak, mikulásra ajándéknak? (Kérlek olvasd el lent is)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mi az osztályban szoktunk mikulás előtt húzni, ami abból áll, hogy mindenki ráírja a nevét egy cetlire, majd egy sapkába beletesszük és mindenki húz egy nevet és annak az osztálytársának kell ajdándékot vegyen mikulás napjára, vagyis ugye december 6-ára.

Szóval én egy fiú osztálytársamat húztam, a baj csak az, hogy fogalmam sincs, hogy mit adhatnék neki, mivel jóformán semmit sem tudok róla, nem tudom mi a hobbija, csak annyit tudok róla, hogy szeret biciklizni. Ebben a húzásban ugye az a lényeg, hogy nem szabad elmondani senkinek, hogy kit húztál, szóval a barátait sem kérdezhetem meg, hogy mi lenne szerintük jó ajándékötlet. Kb 2600-3000 forint között van a határ, szóval az a max pénz amit el szabad költeni az ajándékra.

Nem szeretnék bóvlit vásárolni, meg valami felesleges cuccot neki, aminek semmi hasznát nem veszi.

Valami ötlet? Előre is köszönöm annak, aki válaszol



2022. nov. 21. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10 9-es vagyok

Nálunk pl nincs szavazás erről, soha nem is volt, viszont tavaly pl megkértük az osztályfőnököt pont emiatt, hogy az egyik osztályfőnökin hadd szánjunk rá pár percet arra, hogy mindenki elmondja miket szeret, mit szeretne

Illetve ha valaki még így se tudja, mit ajándékozzon, általában meg szokta kérni egy barátját, hogy kérdezze meg az illetőt/mondjon róla pár dolgot

Inkább ne legyen meglepetés az, hogy ki húzott és mit vett, mint hogy az legyen, de nem jó értelemben

2022. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi egy dokisba felírjuk minek örülnénk, így mindig azt kapjuk ami kereten belül a kedvünkre való
2022. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!