Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek milyen ajándéknak...

Szerintetek milyen ajándéknak örülne egy 40 éves apuka a 17 éves lányától?

Figyelt kérdés

Most lesz apu 40 éves és szeretnék neki valami ajándékot venni. Ami érdekli az az autózás, motorozás, bringázás, fotózás, horgászat, vadászat. Valami olyasmire gondoltam aminek ezekhez köze van. Annak tuti örülne. Vagy esetleg tudtok valami tuti ajándék ötletet? Valami ilyen egyedi is jó lenne. Olyan 30-40 ezer forintom lenne rá.

Köszi:)



2013. júl. 31. 19:53
 1/9 anonim válasza:

[link]


Ez egy design szarvas trófea, amit a KARE Design üzletébe tudod megvenni Törökbálinton, vagy meg tudod itt is rendelni online Németországból, 120 Euró az ára. Én ezt ajánlanám

2013. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy szép vadászkés? Vagy főzhetnél neki valamit vadhúsból.
2013. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jo szarvasporkoltnek, nokedlivel.:P
2013. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Első vagyok:

Mivel odaírta, hogy 30-40 ezerig szeretne ajándékot venni, akkot gondolhatjátok, hogy nem egy pörköltet akar megfőzni.

2013. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem kell feltétlenül elkölteni a 40 ezret...
2013. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy fényképezőgépet 1-2 autómodell-t amit lehet nézegetni a polcon, meg egy horgászbotot
2013. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még mindig nem tudom mit vegyek neki pedig már nem sok idő van hátra:(


Én vennék neki egy fényképezőgépet 1-2 autómodell-t amit lehet nézegetni a polcon, meg egy horgászbotot"


Mindezt 30-40 ezerből?:))

2013. aug. 7. 19:01
 8/9 anonim válasza:
Első vagyok, amit én küldtem az nagyon menő, vannak olcsóbb trófeák is abban az üzletben, én csak egyet elküldtem. Szerintem, ha igazán különleges és egyedi dolgot akarsz akkor vegyél egy ilyet, de vehetsz igazi trófeát is!
2013. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hidd el te is nagy ajándék vagy neki! ;)

Az érzelmeidet legjobban és legegyszerűbben saját szavaiddal és cselekedeteiddel tudod kifejezni.

2013. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!