Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 17 éves srácok, milyen ajándék...

17 éves srácok, milyen ajándéknak örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Persze a realitás talaján maradva :)

2021. dec. 3. 13:22
 1/2 anonim válasza:
100%

Valamilyen nyaklánc, esetleg egy olcsóbb fülhallgató, vagy bögre, telefontokok, valami ilyesmikben gondolkozz.

De ez attól is függ, hogy mit szeret az illető, mi az ízlése.

2021. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Habár én nem vagyok a leírt személy de van egy báttyám..

Karóra, köntös, szőnyeg.. amire éppen szüksége van.

A számítógépéhez mindig jöhet valami új, pl egér, billentyűzet stb.. de erről jobb elöbb egyeztetni vele mert ő tudja jobban hogy a reális árkategóriában melyik éri meg a legjobban.

Egyik évben kapott egy minihűtőt, bár tény hogy ez egy kivételesebben nagyobb ajándék volt és azóta eléggé felment ezeknek is az áruk, de megérte mert nagyon vágyott rá hogy legyen egy a szobájában.

Nemtudom mennyire érdekelhetik ezek a dolgok hogy vizipipa, e cigi stb...

Vagy egy jó könyv, vagy ha nemtudsz neki választani akkor könyvutalvány, hidd el nem is annyira sablonos mint ahogyan elsőre hangzik.

Ha olyan típús akkor az ékszerek is jó ötletek lehetnek, vagy ha nem hord akkor vidd el fület lövetni ;)

Valamilyen jó program is lehet az ajándék, menjetek el közösen mozizni amit te vizetsz...

(Nemtudom hogy te kie vagy a srácnak és így elég nehéz, lehetsz az anyukája vagy a barátnője, testvére stb.. eléggé megnehezíti ez a kérdőjel a dolgot)

Vagy vidd el valami komolyabb programra, pl lőni, annyira nem vészes ezeknek az áruk és ha szereti ezeket, mondjuk sok lövöldözős játékkal játszik akkor biztosan érdekelné a dolog.

Bicska, ez elsőre nem tűnik a jónak, de valahogy mégis az ha az ember egy picivel jobban beleássa magát.

Ruhadarabok szerintem mindig szóba jöhetnek, pólóra, pulcsira, zoknira, alsónadrágra mindig szüksége lesz és ezeknél a méretet sem lehet elrontani nagyon, a nadrágot - cipőt ezért nem írtam mert szerintem az rizikós.

Esetleg valami közös dolog? vannak ezek az egyenpólók amikor mindkettőtöknek ugyanolyan van, ilyeneket lehet kapni boltokban is de lehet személyre szabottan csináltatni is, ha mondjuk a barátnője vagy akkor szerintem ez aranyos lehet.

De rengeteg ilyet lehet csináltatni pl a saját képetekkel készült kirakót, telefontokkot, hűtőmágnest, naptárat stb..

Vagy nyomtass elő neki képeket és rakd képkeretbe őket, amiket akár te magad is gyárthatsz hogy olcsóbb legyen és akkor firkanthastz rájuk személyes üzeneteket, szivecskéket vagy bármit

öv, nyakkendő ezekből mindig jól jön ha van

Hosszú Usb kábel, igen ez valós probléma. A pepcoban, kikben lehet kapni 1,5 -2m -es töltőhöz való Usb kábelt, így nem kell a konnektornál kuporognia ha ez gondot szokott neki okozni akkor ez is jó lehet.

Valami szépségápolási termék? tudom hgy fiú, de lehet olyan fajta aki használ arckrémet, arcmaszkot vagy nem is tudom.. esetleg ha a hajával törődik akkor kisfésű neki, hajzselé..

Energiaital :) ezekből is lehet kreatívabbnak lenni, a kínaikban legalábbis néhány helyen pesten, ha jól tudom lehet kapni különlegesebbeket, amik magyarországon nem nagyon vannak jelen, persze ezek dupla meg akár tripla annyiba is kerülhetnek mint a többi ami szokványos magyarországon, de ha szereti ezeket akkor biztosan örülne ennek is.

Fizess elő neki netflixre, Hbo-ra ha szeret sorozatokat nézni :) vagy bármi másra ami az őr érdeklődési körénk megfelel, ha pl szeret zenét hallgatni stb...


Bocsi ha sok olyat írtam ami egyáltalán nem reális a számodra csak nehéz volt úgy írni hogy te lehetsz a barátnője aki max 3000Ft -ot költene az ajándékára, és lehetsz az anyukája aki meg nyilván egy nagyobb összeget.. De persze ez is eltér minden családnál hisz anyagi helyezt hozza..

SZóval ha megírod hogy ki ő neked és milyen árkategóriában gondolkodsz akkor lehet tudok még írni ha ezek között sem találtál semmi kedvedre valót!

2021. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!