Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hiszi az osztálytársam,...

Miért hiszi az osztálytársam, hogy ez neki menni fog? Folyamatosan mondja nekem és már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Szakiakolába járunk. Ő nem tanul semmit sem. Mindenből 2-es. Matekból meg is bukott. Azt hajtja folyamatosan, hogy el fog költözni külföldre. Először Németországba, most meg már Svájcba. Miből gondolja, hogy nulla tudással meg fog kint élni? Ezek mellett nagyon primitív is.
2022. dec. 12. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözni nem nagy kunszt. Látnád milyen emberek vannak az adott ország külföldi magyarok csoportjában... Tele van félanalfabéta trógerekkel.
2022. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon esélyes, hogy most még éretlen, de azt ő is látja, hogy ebben az országban már nem lehet, vagy legalábbis nagyon nehéz megmaradni. 1-2 év múlva lehet észbekap, és összeszedi magát, ez nagyon gyakori gyerekek/fiatal felnőttek között. Egyébként ki lehet menni takarítani is, ha van félretett pénze amiből ki tudja fizetni az albérletet, és beszéli az ország nyelvét, egész jól meglesz úgy is. Közben az ember jobb esetben talál a végzettségéhez illő, normális munkát és végleg le tud telepedni. Anyum egyik barátnője ezt csinálta anno, azóta is boldogan él Angliában a párjával és 2 gyerekkel.
2022. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted szükség van észre ahhoz, hogy külföldre költözzön?

Bármikor kimehet külföldre mosogatni, és jobban fog keresni, mint itthon egy tanár vagy ápoló.

2022. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy kint mosogatokent szinten csóró maradsz. Minimálbér, jobbik esetben 1 euroval magasabb az orabér. Kifizeted a szobát utanna spórolhatsz a következő fizetesig.
2022. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Oké, de ez nem befolyásolja semmiben sem azt, hogy KI TUD KÖLTÖZNI külföldre.
2022. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te lehet irigy vagy legbelül, hogy neki sikerülni fog annak ellenére milyen tanuló. És igen, menni sikerülni fog neki szerintem is! Nem a jegyek számítanak hanem az hogy talpraesett legyél az éleben!
2022. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem vagyok irigy. Jobb vagyok nála idegen nyelvből meg mindenből. Mindig kitüntet engem az iskola. Amúgy meg ez a gyerek órákon a tanárnak k.anyázik, ordibál, ugrál a padon, másokat piszkál.
2022. dec. 13. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem mérik fel helyesen a képességeiket és a lehetőségeiket.
2022. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg örülj neki, hogy kimegy külföldre, és jó távol lesz tőled. Külföldön sincs kolbászból a kerítés.
2022. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Én is ki szeretnék menni. És az bosszant, hogy ő is Németországba szeretne. De vele ellentétben én teszek is érte. Tanulom a nyelvet.
2022. dec. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!