Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a fiú osztály...

Mit csináljak ha a fiú osztálytársam folyamatosan bánt, elveszi a cuccaimat, leakart lökni a lépcsőről stb?

Figyelt kérdés

Na tehát.. van egy fiú osztálytársam.. régen nagyon jóba voltunk de szerelmes lett belém és teljesen megváltozott.. van egy másik fiú aki tetszik és én is neki és ez őt zavarja.. az egyik legjobb barátja azt mondta az a baja hogy nem kaphat meg.. tegnap a barátnőmnek azt írta kész k... vagyok.. de azt is mondta hogy ezt úgy mondja hogy tetszek neki.. hogyan tudnák vele beszélni hogy fejezze be?? (Privátba többet is mesélhetek) a lényeg hogy ezeket csinálja:

-megüt

- elveszi a cuccaimat

- a fiút aki tetszik megállás nélkül piszkálja

- olyanokat mond hogy mi 👉👌

- Kibeszélt

- Voltam már minden nála


2018. ápr. 21. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye hallottad már, hogy a lányok korábban érnek, mint a fiúk? Itt is ez az alapvető probléma.

Az a fiú még nagyon gyerek, kb. olyan szinten van, hogy tetszik ez a lány, akkor húzzuk meg a haját. :)


Megpróbálhatsz vele beszélni, őszintén és nyíltan, hogy barátilag szeretlek, de romantikusan nem, és hogy sajnálod. Vagy megkérheted a barátod, hogy beszéljen vele.


Zárójelben azért megjegyzem, hogy fiú vagyok, tettek már engem is a "friend-zone"-ba, ami egy baromi szar érzés, úgyhogy valamilyen szinten meg tudom érteni a fiút, de akkor sem ez a helyes módja, hogy kifejezze a sértettségét.


Gyerek még, majd kinövi.

Vagy talál ő is magának egy csajt.

2018. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
eljött a kor, amikor rá kell jönni, hogy őszinte fiú-lány barátság nem létezik. az egyik fél mindig többet akar.
2018. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két verzo van.

Vagy: segitséget kérsz egy tanártól/ osztályfönöktöl

Vagy: nem reagálsz (bármilyen nehéz) és előbb utobb megunja mert látja hogy nem ér el vele semmit

2018. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztet téged,akkor egy jó tolóspofont adjál neki,aztán te menjél az ofőhöz,hogy önvédelemből tetted.Nem kell megvárni, hogy durvább legyen a helyzet.
2018. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adj egy pacsit!👏Velem is ugyan ez van, csak az edzőtársam és 1 éve ismerem,2 évvel idősebb nálam (karatézom).Mindig piszkál,nem száll le rólam,idegesít.Már nem egyszer mondták,hogy valószínűleg szerelmes belém,ezt sajnos az edzőm is meghallotta és ezentúl mindig párban voltunk,nyíltan utálom,ezt ő is tudja. Minden hétköznap 3 órát vele kell töltenem.Megüt (párszor azért visszakapja) elveszi a cuccaim és minden amit leírtál.Mindig kérem hogy hagyja abba,de nem persze nem,ő csak kinevet...

Hidd el átérzem a helyzeted😶

2018. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!