Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy diák kaphat szaktanárit...

Egy diák kaphat szaktanárit osztályfőnökit bármit azért mert óvszer van a táskájában? Hangsúlyozom, a táskájában, ami nyitva volt és a tanár belelátott-na de köze ahhoz mi van a diák táskájában??

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehetne azt, hogy a kérdések kiírása moderátori jóváhagyáshoz kötött, és így ahelyett, hogy balukát minden ámokfutása után naponta ötször tiltanátok, helyette inkább egyetlen kérdést sem tudna kiírni és azonnal tiltva lenne?

Nem lehetne?

2022. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez amúgy mikor történt? Csak, mert több mint egy hete szünet van. Tényleg csak meglátta vagy számon is kérte és szóváltásba keveredtetek, ezért volt bosszú a beírás? Amúgy normális tanár "észre sem venné", de a tiéd láthatóan nem ilyen. A pólós harcba én nem mennék bele, mondjuk mivel jóval idősebb is vagyok már megtanultam, hogy vannak emberek és szituk amiket egyszerűbb leszarni. Beírta, legyen vele boldog, kb. sehol senkit nem fog érdekelni.
2022. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha, a kérdés fiktív. Ez csak az iskolai provokációs alteregója a kategória trolljának, azóta már tiltották is (aznapra).
2022. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ezekszerint kaphat, bár ez egyáltalán nem jogos. Mi sulinkban egy szaktanári mellé megy az osztályfőnöki figyelmeztetés. Szerintem ez sem igazságos. Ha egyszer csak szaktanári akkor minek mellé az osztályfőnöki🤦🏼‍♂️
2023. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 xp ali ***** válasza:
Ha kiderült, hogy a táskájában van, akkor nyilván más is történt.
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem házilag épített sokkolóért sem adtak. Fizika órán sokszor kellett előadást tartanom, mert az elektromosság ovis korom óta érdekelt, és bőven középiskolás szinten voltam hatodikban. Megszokott volt, hogy veszélyes a táskám. A kotonért esetleg politikai meggondolásból adhatnak intőt? :-D Vagy mert szigorú erkölcsű, egyházi iskolába jársz?
2023. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francot keres óvszer egy diák táskájában? Egyfelől kiskorú, másrészt az iskola nem kupleráj.
ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvastad volna: kamukérdés, hangulatkeltés az egész.
ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó bocs, válaszokat nem néztem. Elég idióta kérdés akkor ha nem valós.
ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!