Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanárként mit gondoln...

Egyetemi tanárként mit gondolnál ha az egyik általad tanított hallgató így teljesítene?

Figyelt kérdés

Az egyik szaktársamról van szó. Az egyik gyakorlati órán az összes (2) zh-ja egyes lett, beleértve azt is, hogy mindet újra lehetett írni a javítás érdekében egyszer, és azok is, de így a kettes közelében sem. Órán kb semmi aktivitást nem mutatott, azon kívül, hogy jegyzetelt.

Aztán írjuk ma délelőtt az utolsó javítót (ő, én, meg egy valaki), ami csak azoknak van, akik megbuktak, igazából ponthatárok ugyanazok, mint év közben, és nem csak kettes lehet.

A tanár közölte, hogy ő ott nekiáll javítani, aki akarja azt is megvárhatja. És ott várom ezzel a szaktársammal az eredményt, és bmeg, hibátlan lett neki. Ezt hogy? Nem fura, ha valaki tulajdonképpen négy dolgozatot nem tud megírni legalább egy kettesre, erre az ötödik, ami az egész féléves anyag, egybe, az meg hibátlan neki..?


2023. jan. 9. 11:25
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
94%
Na vajon?
2023. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen arra gondolnék, hogy valami sundán-bundán dolgot csinált.

Nem tudom, mikre van lehetősége ilyenkor az oktatónak, de ha lenne rá lehetőségem, én megbeszélnék vele egy időpontot, amikor szóban vizsgáztatom az anyagból. Leülnék vele szemtől szemben és ott aztán feketén-fehéren kiderülne, mit tud. (Tanfolyamokon vizsgáztattam már szóban, tehát saját tapasztalatom alapján mondom ezt.)

2023. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyetemi oktató lennék, úgy viselkednék, mint a többi oktató és magasról lesz*rnék mindent, még a puskázást is.
2023. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Védje meg kollokviumban a dolgozati eredményét!
2023. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tudott volna puskázni. Az asztalon három toll lehetett, számológép (amit jó alaposan meg is nézett a tanárunk), a feladatlap, meg egy átlátszó palack. Telefonok, okosórák be voltak szedve, kikötés volt, hogy fület nem lehet takarni se hajjal, se semmivel (vezeték nélküli fülhallgatók miatt), mosdóba nem lehetett kimenni. Ráadásul a csajszi konkrétan a tanár előtti parkban ült, és elsőnek adta be, tehát még azt sem tudta volna megoldani, hogy amíg másét javítja a tanár, addig valamit trükközik.
2023. jan. 9. 11:36
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

Férjem is ilyen.

Az ország egyik legnehezebb egyetemén végzett, ahol jóformán mindenki a kettesért küzdött 4 éven keresztül.

Neki pedig csak ötösei voltak, nem ritkán hibátlan vizsgái...

A diplomája oklevelében benne van, hogy kiváló eredménnyel végzett, és diplomaosztón jutalmat is kapott.


Vannak ilyen emberek, akik egy adott területen (főleg ha érdekli is a téma és a szak) nagyon penge agyuk van.


Szaktársad, férjem is ilyen.



(Egyébként anno nekem is volt olyan tárgyam, ahol a fele csoport megbukott. Vért izzadtak a kettesért, én pedig néha produkáltam egy-egy hibátlan vizsgát. (Oké, volt 1, ami a szerencsén is múlt, de 100% az 100% ;D) az osztályátlag valami 2,3 körül volt, év végén az enyém pedig 5,0. Azt hittem meglincselnek a többiek xD)

2023. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy bukás után, hogy a bánatba ír ugyanabból az anyagból hibátlant, ha ki van csukva, hogy puskázott volna..?
2023. jan. 9. 11:40
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Tudta előre a kérdéseket.
2023. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
A zh-t írók személyazonosságát ellenőrizték? Nem lehet, hogy más ült be helyette?
2023. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

8-as, igen, ez is lehet. Mondjuk akár magától a tanártól is megtudhatta.

Öööööööö, csinos lányról van szó és férfi a tanár????? ;-)

Akkor sejtem, mit nyújtott a tanárnak cserébe. És akkor szinte biztos, hogy így történt.

2023. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!