Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek jobb tanuló?

Hogyan legyek jobb tanuló?

Figyelt kérdés

Tanulási hátránnyal születtem és az iránt érdeklődöm, hogy hogyan lehetnék jobb tanuló? (Puskázni nem szoktam és első padban ülök).

Megfigyeltem már, hogy ha szorgalmasan tanulok, akkor is a legjobb jegy amit produkálok az 3-as. Matekból is egész nyáron (minden nap) és téli szünetbe is (minden nap) matekoztam, és még így is 3-ast tudok a legjobban elérni. De történelemből, nyelvtanból, angolból,stb.. így van. Más osztálytársam (akiről tudom, hogy egész nyáron nem is vette elő a tankönyvét) az 4-es meg 5-ös osztályzatot kap. Mit tehetnék? Angolból is nagyon gyenge vagyok, amit egyszer megtanulok szót azt legközelebb már elfelejtem, és így a szókincsen is nagyon nehezen tudok változtatni. Esetleg tanulási tippek, trükkök, praktikák? Kinek mi vált be? Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. jan. 12. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mely osztály?
2023. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Magántanár, ha belefér a keretbe.
2023. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11 osztályos vagyok.
2023. jan. 12. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Mely a főbb és nehezebb tantárgyak?
2023. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!