Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen fontosabb: az hogy...

Mi legyen fontosabb: az hogy együtt legyek (éljek) a családommal, most messze dolgozó férjemmel, messze tanuló gyerekeimmel vagy hogy az idős szülőt (férjem édesapja) ne hagyjam magára (vagy másokra) 77 évesen?

Figyelt kérdés
Ha mindenképp muszáj választani, ti mit választanátok?
2017. szept. 7. 20:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
Vegyétek magatokhoz apukát, és megoldódik a helyzet.
2017. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Hogy a családommal együtt legyek, el kellene költözni onnan, ahol most lakunk, ahol most mind együtt lakunk. A férjem nem akarja onnan kiszakítani, ahol leélt csaknem egy évszázadot. Mi is csak albérletbe mennénk egyelőre, egy olyan nagyot, ahol 5 ember elfér nem egyszerű találni árban.
2017. szept. 7. 20:31
 3/55 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak: most csak én meg apuka lakunk itt, a többiek ahová a munka és a suli szólítja.
2017. szept. 7. 20:32
 4/55 babyboom567 ***** válasza:
81%

Már ne is haragudj kérdező, de hogy várhat tőled ilyet a férjed,hogy az apjával élj inkább ,mint akár a saját gyerekeddel.

Én a gyerekeimet választanám,és a társamnak sem hagynám,hogy másképp csinálja, megoldást találnék.Vagy éljen ő az apjával ,távol tőletek.

2017. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Igen, én is érzem, hogy ebbe bele fogok őrülni, de ha felhozom a kérdést, hogy keressünk valami megoldást, csak a veszekedés lesz belőle, hogy nincs megoldás, hagyjam már békén. Gyerekeknek ott a koli, neki a lakás, ahol a kollégákkal lakik, a főnök fizeti. Arra is hiába kérem, hogy ne 6 órás, hanem legalább 8 órás munkás legyen, hogy idővel egy lakáshitelt el tudjunk inditani és a csok-ról se maradjunk le, mert lassan arra sem leszünk jogosultak.
2017. szept. 7. 21:00
 6/55 anonim ***** válasza:
83%
Nem rendezkednék be úgy, hogy a gyerekeim nélkül éljek hosszú távon. Ha a férjed nem akarja kiszakítani onnan, ápolja ő. Nem is értem, hogy merülhet fel ilyen egyáltalán.
2017. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelmű, hogy a férjemet és a gyerekeimet választanám, bármilyen helyzetben.
2017. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
73%
Szamomra is teljesen egyertelmu,a gyerekeim es a ferjem,ha a ferjem ezt elvarna,hogy ne a sajat gyerekeimmel eljek,hat mehetne konnyu szerrel apuka utan o,az biztos!
2017. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idősek a gyerekeid, hogy koliban laknak?

Milyen messze tanulnak? Közelebb nem találtatok iskolát, hogy otthonról bejárhatnának?

A férjed választhatna, hogy ne 6 órában legyen, hanem 8 órában?

Keres annyit, hogy ki tudjatok venni egy albérletet, ne a főnök által fizetett lakásban lakjon a kollégákkal?

Te mit és hol dolgozol és mennyit keresel?

2017. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%
Hát tudod... ebből az utolsó beírásodból nekem az jön le, hogy a férjednek kényelmes tőled távol élnie... ő tudja miért.
2017. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!