Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Az utazás nem maradhat ki...

"Az utazás nem maradhat ki egy egyetemista életéből" ez így lenne? Hát én két egyetemet is végeztem és nem utaztam sehova.

Figyelt kérdés

[link]


igaz, a másodikat már meló mellett levelezőn, de az elsőt nappalin. És akkor se utaztam a világon sehova. És tessék itt vagyok elvégeztem


2023. jan. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Mindentől függetlenül sajnálom azokat akik emiatt nem tudnak majd külföldre menni, de az én ismerőseim közül csak a büfészakosok mentek kb. erasmusra bulikázni :D
2023. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Nemigazán értem a kérdés lényegét; jobbá teszi a fiatalságodat az utazás és nagyban hozzáad az életedhez, de ez nyilván nem kötelező, vagy mindenki számára elérhető...

Nem kell szó szerint érteni, hogy "nem maradhat ki az életedből". Kb mintha elmennél valakivel egy étterembe aki azt mondja, hogy "ki KELL próbálnod az itteni specialitást".

Tényleg ez az egyetlen normális opció számodra? Nem. Jól járnál akkor, ha kipróbálnád? Igen.

Akik így mondanak valamit, azok csak érzékeltetni akarják, hogy milyen jó döntés az, amiről beszélnek.

2023. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én sem utaztam sehová az egyetemi évek alatt. Még Magyarországon belül sem.
2023. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

"tessék itt vagyok elvégeztem"

Akkor minek kérdezel kreténségeket?

2023. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező utazni senkinek. Nincs azzal semmi baj, ha valaki kihagyja ezt.
2023. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk is sokat mondogatták ezt a professzorok, nagyon ajánlották mindenkinek az Erasmust. Én nem utaztam sehova mert nem akartam, de ettől még sokan igen, és nagyon élvezték. Ez a kérdés elég ilyen savanyú a szőlő szagúra sikeredett.
2023. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!