Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Furcsa, ha egy végzős egyetemi...

Furcsa, ha egy végzős egyetemista totál felbőszül egy üzeneten, ami szerint elmarad a hétfői órája? És emiatt elkezdi az ismerőseinek ócsárolni az egyetemet is

Figyelt kérdés
Meg dühöngeni, hogy tök várta már hogy holnap mehessen oda újra, aztán elmarad az óra. Furcsállanátok ezt egy ismerősötöktől, ha ezt csinálná?
2021. nov. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
???
2021. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, furcsa.
2021. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És miért?
2021. nov. 7. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2021. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Határozottan furcsa. Olyan, mintha felnőtt ember létére még mindig arra lenne szüksége, hogy valaki a kis kezét fogja ilyen mértékben. Engem alapvetően nem zavar, ha szidják az egyetemet, mert voltam ott eleget, fizettem is érte, naná, hogy amellett vagyok, hogy az ember fogalmazzon meg kritikát a szolgáltatással szemben, amit (pénzért) igénybe vesz, de ez a szintű hiszti számomra inkább önállótlanságot sugall. Vagy azt, hogy az illetőnek nincs élete, ha ez a legnagyobb baja.
2021. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit ráfeszül. Én is szoktam szidni az egyetemet, de én mád miatt :D
2021. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
más*
2021. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mert úgy viselkedik mint egy 5 éves.
2021. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dühöngést stb. furcsállnám, mármint én nem ilyen típusú ember vagyok, nem szoktam annyira felkapni a vizet ilyesmiken. Viszont alapvetően meg tudom érteni, ha valaki nem örül, csalódott vagy mérges egy ilyen hír hallatán. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha elmarad egy óra, akkor abból később csak a baj van…. csúszik az anyag és az egész félév, esetleg be kell pótolni (pl. be kell menni máskor vagy dupla órát tartanak majd), plusz feladatot pl. beadandót kapunk miatta vagy kimarad az anyag, az órai munka stb. és nem lesz lehetőség pótolni (pl. én már jártam úgy, hogy nem tudtunk prezentálni ami a tárgyi követelmények egy részét képezte, mert elmaradt az óra és a tanár nem adott pótló lehetőséget, így erre nem kaptunk értékelést és ez lerontotta a jegyünket). Illetve az is kérdés, hogy egy ilyen változás mennyire befolyásolja az ember aznapi terveit pl. nem mindegy, hogy egy reggeli óráról van szó és csak később kell bemenned az egyetemre vagy pedig órákat kell csövezned miatta az egyetemen két órád között. Plusz az is kérdés, hogy mikor értesül róla az ember, gondolom itt még időben kiderült, de pl. nálunk valamikor az óra kezdete előtt pár perccel küldik ki az e-mailt, ami megint bosszantó tud lenni.
2021. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én inkább az elmaradt jegybeírások miatt kaptam fel a vizet, de nem egy városban volt az egyetem az otthonommal, ezért, ha a semmiért utaztam az egyetemre, akkor elég morcos voltam.


Nem kezdtem el szidni az egyetemet persze.


Az elmaradt óra más tészta, ha reggel szóltak nekem, mielőtt elindultam volna akkor visszafeküdtem vagy kicsit pepecseltem valamivel, de, ha kimentem az egyetemre és ott szóltak, akkor húztam a szájamat, aztán beültem pl a gépterembe vagy a büfébe vagy valahova elmászkáltam.


Viszont a felbőszülés, dühöngés az sok nekem, én ilyenkor, elég idegen reakció.


Most nem tudom hogy van a covid a koleszoknál de nem lehet, hogy az a baja a csoporttársnak, hogy esetleg akkor 1 nappal később utazott vissza a koleszba?


Vagy nem lehet, hogy a csoporttárs kicsit többet érez a tanár iránt és már várta, hogy láthassa? :)

2021. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!