Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 20 év alattiak: ciki volt...

20 év alattiak: ciki volt elvált szülők gyerekének lenni?

Figyelt kérdés
Milyen volt a megítélés közösségekben, iskolában osztálytársak, tanárok szintjén?

2023. jan. 13. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Semmi különbség nem volt elvált vagy együtt élő szülők gyerekei közt.
Általában nem volt megkülönböztetés, de azért érezhető volt egy kis negatív hozzáállás.
Általában nem volt megkülönböztetés, de azért érezhető volt egy kis pozitív hozzáállás.
Egyértelműen hátrányos volt, jól érzékelhető negatív megítéléssel.
Egyértelműen előnyös volt, jól érzékelhető pozitív megítéléssel.
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a szüleim 3 éves koromban váltak el. Sose volt teljes családom. De csak egyetlen egyszer bélyegzett meg egy lány emiatt aki tetszett nekem.
2023. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
És a válástól lettél boldogtalan, #1?
2023. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Mar hogy sokkal menobb csaladi tuzfeszekben elni, vagy tiltja a vallas, vagy hogy?

Rossz, szomoru, nehez, de mi az, hogy ciki-e.

2023. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

#2


Nem, nem attól.

2023. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem az. A kb a fele gyerek, már ilyen, vagy valamilyen hasonló családban él. Soknak van új apukája többnyire.
2023. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Én speciel sokkal jobban jártam, hogy elváltak a szüleim.🤷‍♂️

Az meg hogy ciki-e, mégis ki a 🌳szom fogja azt mondani, hogy "háhá, de gáz vagy, hogy elváltak a szüleid". Erre a gyereknek nincsen ráhatása, ő csak max elszenvedi. Mondjuk azért nem hiszem hogy annyira a világvége az, hogy minkét szülőd próbál jópofizni neked, hogy megmutassa hogy ő jobb a másiknál..

2023. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne ciki? Arról, hogy elváltak a szüleid nem te tehetsz. Ez kb. olyan, mintha azt kérdezném, hogy "Ciki, hogy barna a hajam?" Senkire nem néznek manapság rossz szemmel, csak azért, mert elváltak a szülei. Főleg Magyarországon nem, ahol a házasságok háromnegyede válással ér véget. Valószínűleg tele lesz az osztály olyan gyerekekkel, akik csonka családban nőttek fel, vagy eleve össze sem házasodtak a szülők. Manapság ez semennyire nem ciki.
2023. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Manapság bárkit ismerek meg külön vannak a szülei. Sokkal több mint ahányan együtt vannak. Szóval szerintem egyáltalán nincs különbség. Max a gyerek fejlődésében vannak kisebb hiányosságok de az nem feltűnő.
2023. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek az én szüleim nem váltak el. Egyeltalán nem ciki. A mai világba az a ritkaság ha vkinek még eggyütt vannak a szülei.
2023. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem elváltak a szüleim, de ez senkit nem érdekelt. A tanárok kicsit sajnáltak, de a diáktársaim egyáltalán nem foglalkoztak vele.
2023. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!