Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fura ember vagyok középiskolás...

Fura ember vagyok középiskolás létemre?

Figyelt kérdés
Megszoktam már általános iskolában, hogy nem lehet vinni telefont az iskolába. Középiskolás vagyok, és még mindig "bennem van", hogy nem lehet iskolába telefont vinni, használni. 17 évesen még ott tartok, hogy nem merek vinni telefont az iskolába. Volt rá alkalom, amikor kellett volna tanórai céllal használni az eszközt, csak én nem tudtam, mivel nem viszek telefont. Nem értem akkor? Minden osztálytársam visz telefont, de én félek ettől. Meg attól is, hogy mit gondolnak majd rólam a tanárok?
2023. jan. 18. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha iskolai feladathoz kell akkor vidd el. Ha mindenki más is megfeszített te is nyugodtan elviheted.

De mitől tartasz? Régen nem lehetett vinni és ezért?

Halkítsd le, tedd be a táskát aljára. Senki sem fogja tudni, hogy ott van nálad, és nem kell elővenned ha épp nem kell semmihez. Így szép lassan megszokod hogy ott van nálad.

2023. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*elviszi

Automata javító :D

2023. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szükséges, akkor vigyél.

Ha nem kötelező, akkor meg nem kell.

2023. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez a szorongás sokkal mélyebbről jön nálad és nem csak a telefonról szól?
2023. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2023. jan. 18. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Aha, jól készen vagy agyilag, rottyon vagy rendesen
2023. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon jól csinálod, hogy nem viszel. Régen se vittek az emberek és sokkal jobb emberek is voltak. Mindenki beszélgetett, játszott egymással nem pedig azt nyomkodták non stop.


Én a helyedben azt csinálnám, hogy osztályfőnöki óra keretében vagy amikor lehetőség van rá tartanék egy kiselőadást a többieknek azzal kapcsolatban, hogy miért rossz az okostelefon és a végén elővennék egy ládát amibe megkérnék mindenkit, hogy tegye bele az okostelefonját majd egy lakattal lezárnám és a lakat kulcsát pedig elrejteném az épületbe és ennek az lenne a célja, hogy mindenki elkezdi tanítás után egy csapatként keresni és ez a csapatban való kulcskeresés összehozná a társaságot úgy mint a régi szép időkben.


Ezt ajánlom neked, hogy ejtsd meg :) Szerintem a tanároknak az elismerését tuti elnyered :)

2023. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg használni órán nem is lehet, csak ha a tanár kér meg rá, valami feladathoz mondjuk.

Vidd el a táskádba kikapcsolt állapotba és akkor nem használod, viszont bármikor elö tudod venni, ha szükséges.

2023. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!