Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki munka mellett csinálta az...

Aki munka mellett csinálta az érettségit, mennyi időt szánt a tanulásra?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki én is igy fogom, már most elkezdtem tanulni. 2 évet vesz majd nekem igénybe. Egyedül a matek ami nehezen ment mindig is de most az alapoktól kezdtem elölről tanulni, az angol és a többi menni fog szerintem.

Hogy csináltátok minden nap tanultatok valamennyit vagy kihagyásokkal, esetleg hétvégente? Nagyon nehéz volt végigcsinálni?

Nem akarok felsőoktatásba menni, egy középszintű érettségit akarok csak, egy szakmám már van.



2023. jan. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Semennyit. Vizsgákra készültem, ha időm engedte gyerekek mellett. Sokat égett a pofámon a bőr, de megcsináltam:)

Te azért tanulj szorgalmasan:)

2023. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó gondolom szerencséd volt meg az egyéni értelmi szint is számit, nem akarom magamat másokhoz hasonlitani. Lehet hogy a tanárok is jó indulatúak voltak.
2023. jan. 19. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok időt öltem bele, - elsősorban estéket áldoztam be erre, mert ekkor volt rá időm. Nekem szerencsém volt annyiban, hogy senki nem zavart a törekvésemben, de ezzel együtt voltak számomra nagyon nehéz pillanatok.

Eleinte lelkesebb voltam, - 6-8 A4-es oldalnyi dolgozatokat írtam pl. történelemből, de a matekhoz ettől függetlenül olyan sötét voltam, mint az éjszaka! Túl vagyok rajta! Nehéz munka mellett tanulni, - akkor pedig végképp az, ha az embert a környezete sem hagyja! Nagyon szerencsésnek gondolom magam!

2023. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Természetesen semennyit. Már 10 éves se voltam amikor megfogadtam, hogy a büdös életbe sose "tanulok" otthon. Vagy te hazamész és még ingyen dolgozol? Hát nem.

Nos én otthagytam a sulit kamaszként, majd lb unalomból megcsimáltam. Azóta se kellett az érettségi egyébként, de hogy tanuljak rá?? Örüljenek, hogy bejártam heti kétszer...

2023. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!