Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak az egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Egy érettségivel Budapesten milyen munkákat tudnék vállalni amíg tanulok? Kb mennyit tudnék vele keresni nettóban?

2021. febr. 7. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kereskedelemben meg vendéglátásban dolgoztam eddig egyetem mellett. Kereskedelemben rendes 8 órában tudtam dolgozni, azzal 170 körül kerestem. Most sokkal szarabb az órarendem, két napot tudok csak jönni, így olyan 60-70 körül keresek.

Megnézheted a diákmunkákat is, meg vannak irodai jellegű melók is. Kérdés, hogy hány napot tudsz vállalni. Meg hogy így a korona alatt mi van egyáltalán. Múltkor azt néztem, hogy még a környékbeli mekibe sem kerestek diákmunkást, pedig oda mindig szoktak.

2021. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyban függ attól is, hogy mit tanulsz. Vannak olyan szakok, ami mellett nehezebb munkát vállalni, mert sokat kell tanulni, meg vannak olyanok is, ahol könnyebb.
2021. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es Szerintem ez elsősorban nem a tanuláson múlik, hanem az órarenden. Bölcsész vagyok és fényévekkel kevesebbet kell tanulnom mint pl. egy orvosisnak és mégsem találtam diákmunkát, mert hétfőtől péntekig órám van, bent kell ülnöm az egyetemen minden nap reggel-délben-este.
2021. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet mit mondani. Olyan munka van, amit elvallalsz, vagy amit kapsz. Az oraber is valtozo, ha oraberben vagy.

Erdemes diakszovetkezetet felkeresni elso korben, de en dolgoztam mar nem diakkent is nyaron, mert hamarabb kaptam ugy munkat, mint szovetkezetnel.

En egyetem mellett csak nyaron tudok dolgozni, nagyon sok oram van es meg szorgalmi idoszakban is sokat kell tanulni, szoval nekem sajnos nem fer bele.

2021. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyfélszolgálatos voltam, hivatalosan 4 órában dolgoztam, de nagyon jó fejek voltak, volt hogy pl. csütörtökön nem volt órám az egyetemen, és akkor aznap ledolgoztam 8-at, hétfőn és kedden meg mondjuk 2-2 órát, és hétvégén is bejártam, tényleg nagyon jól tolerálták, de a coviddal megszűnt a hely, úgyhogy márciustól takarítottam meg ilyesmik.
2021. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyár, gyorsétterem, szupermarket leginkább, pakolós munkák. Ennél kultúráltabb munkák ritkán vannak, de ha vannak is, valamennyi szakmai tudást igényelnek.

Pénz? Ha úgy nézzük, hogy heti 3 nap és napi 8 óra, akkor 60 ezertől olyan 90-ig bármi lehetséges. A kultúráltabbaknál megkereshetsz 100-at is.

2021. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diákként gyárban dolgoztam és a tescoban arufeltoltokent.
2021. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!