Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi van? Egyetemi...

Ilyenkor mi van? Egyetemi csoporttársamat nem értem.

Figyelt kérdés
Szükséges volt egy megcsinált mintaházira, így ráírtam egyik szaktársamra hogy küldje át. Nem küldte át. Személyesen is megkértem egyik gyakon mondta hogy nem fogja átküldeni. Később ő írt rám egy másik tárgyból hogy kéne az én megoldott kész házim, persze nem küldtem át. Ő meg teljesen vérig sértődött, letiltott fb-on és azóta vissza sem köszön.
2023. jan. 29. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg neki holnap, ez beteg, amir csinál és az egyetem szégyene, hogy ilyen emberekből fog állni a jövő Magyarországa.
2023. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
alapítványi iskolás őrült
2023. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted, nalunk is voltak ilyenek kb
2023. jan. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor lenne érthető a túlreagálása, ha valami komoly problémája adódott, halál, beteg rokon, stb.


Persze így sem elfogadható, de ha erről van szó, amikor lehiggad, úgyis bocsánatot kér.


Főleg az egyetem stresszes, ha emellé betársul egy otthoni gond, nem tudunk normálisan viselkedni, másokra odafigyelni, nem értjük meg ha tiszteletlenek vagyunk, aztán nem értjük, miért tiszteletlen velünk a másik és támadásnak vesszük.

2023. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De mielőt sajnálni kezdenéd: egy jó pszichológus megmondta, hogy az ilyen nebántsvirág embereket TILOS sajnálni. Úgy az egészséges, ha önmaguk rájönnek, hogy nem helyesen reagálnak, mert ezzel csak elmarják maguk mellől a többieket és így értik meg, hogy nem a lelkiállapotuk kell, hogy az agyuk helyén legyen. Ha valaki sajnálni kezdi őket, pont hogy az rögzül beléjük, hogy nyugodtan árthatnak a másiknak, mert meg fogják őket érteni.
2023. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!