Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » T.iteket irritált, amikor a...

T.iteket irritált, amikor a csoporttársaitok vagy az ismerőseitek nyilvánosan örültek, hogy valami összejött nekik, ami nektek nem vagy véget ért a vizsgaidőszakuk amíg nektek nem?

Figyelt kérdés

Írtam egy kommentet egy másik kérdés alá és onnan jutott ez eszembe.


Nem tudom én voltam irigy vagy másnak is irritáló volt az, hogy más kiírta Facebookra, hogy "Vizsgaidőszak off!" és közben nektek még voltak vizsgáitok?


Vagy pl amikor ti nem nyertetek Erasmust vagy nem vettek fel Mesterre és azt olvastátok napokig Facebookon másoktól, hogy "Sikerült! Következő félévben megyek külföldre!", "Sikerült! Megyek Mesterre!"?


2022. máj. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is foglalkozok mások dolgaival.

Ha pont látom, hogy valaminek nagyon örül valakit, és olyan a viszonyunk, gratulálunk.


Másfelől azt sem posztoltam ki, amikor én végeztem hamarabb, mert januárra nem maradt vizsgám, mert az sem hiányzott, hogy a többiek irigykedjenek. Az valahogy a kutyát sem érdekelte volna, hogy én mennyit gürcöltem ezért, és még a két ünnep között is bementem a suliba.

2022. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embert vittek országos versenyre a suliból, akivel ugyanolyan az átlagunk, a különbség csak annyi, hogy én nagyon szerettem volna menni, ő neki meg tökmindegy.

Mégis ő volt ma versenyen, amíg én az iskolában.


(Először engem is beválogattak, januárban úgy volt, hogy én megyek, aztán egy iskolatársam kérdezte a héten, hogy

Hogyhogy nem te mész?

Mire én: miért, nem én megyek?


Így derült ki.. jó fejek a tanárok..

2022. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon zavar az ilyesmi, ha tegyük fel egy barátom mond/ír ilyet és nem egy ismerős akkor gratulálok neki, örülök vele.

Nyílván nagyon csalódott leszek hogy nekem nem sikerült, de nem fogok negatívan hozzáállni mert nem ő tehet arról hogy nekem nem sikerült valami. Csak nem volt szerencsém, és ennyi.

Nem tartanám elvesztegetett időnek vagy lehetőségnek sem, ha nem vesznek fel valahova akkor tudok majd jelentkezni később is. Persze, egy kis időt veszítek így is, de ki lehet azt tölteni tartalmas dolgokkal.

2022. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem zavar, vagy bármi hasonló, sőt, ha hozzám közelálló személy, akkor gratulálok neki, és vele örülök. A többiekkel pedig nem igazán szoktam foglalkozni.

Bánt, csalódott leszek, ha nekem nem sikerül valami, de nem vetítem ezt ki másokra.

2022. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!