Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3 hónap alatt fel lehet...

3 hónap alatt fel lehet készülni az érettségire? mert jelenleg xart se tudok, csoda hogy átmentem félévkor mindenből

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden nap legalább egy órát foglalkozol vele, akkor lehetséges. Ha továbbra is csak halogatod, meg másra koncentrálsz, akkor nem valószínű. Ne félj segítséget kérni, ha valamivel nem boldogulsz.
2023. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szenvedés vele foglalkozni mert egy BETŰT nem fogok használni az életben abból amit itt "tanultam"
2023. jan. 29. 18:46
 3/14 A kérdező kommentje:
13 éve járok iskolába de abból csak az első 3-4-ben tanultam hasznos dolgokat, pl írni-olvasni, de ami azután jött annak semmi értelme nem volt
2023. jan. 29. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel lehet.
2023. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor döntsd el, mi a fontosabb: leérettségizni vagy azt hangoztatni, hogy a tananyag semmire sem jó. Ha az utóbbi, akkor hajrá, úton haladsz. Most is többet írtál erről, mint az érettségivel kapcsolatos aggodalmaidról, úgyhogy gondolom ez szerepel az első helyen a fontossági sorrendben. Így viszont nehezen lesz érettségid, ha tényleg "xart se" tudsz. Ha az érettségi a fontosabb, akkor meg állj neki tanulni a gyakorizás helyett.
2023. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
majd holnap nekiállok
2023. jan. 29. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 Na, pont ezért nem lesz elég 3 hónap rá (max. ha kettes a cél). Normál esetben nem mondanám, hogy állj neki vasárnap este 7-kor tanulni, de ha valóban fontos lenne számodra, akkor a kevés idő miatt azonnal leülnél tanulni.

Az oktatási rendszerrel vannak bajok, elég nagyok ráadásul, de azt mondani, hogy semminek semmi értelme, az hatalmas hülyeség. Lehet, hogy te semmit nem fogsz belőle használni (ami amúgy nem igaz, de mindegy), de rengetegen mennek olyan irányba továbbtanulni, később pedig dolgozni, ahol elengedhetetlen pl. az alapvető matematikai tudás (és nem, az alapvető nem összeadást és kivonást jelent) vagy mondjuk a biológiai ismeretek. Szíved joga ezekkel nem foglalkozni, de ha ilyen a hozzáállásod, akkor ne csodálkozz, ha az érettségi sem fog szuperül sikerülni.

2023. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel, simán. Határozottan tanulni kell. Attól is függ, mi a cél? Átcsúszni, vagy egy jobb eredményt elérni?
2023. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én érettségi előtt 1 hónapot olvastam a tételek összefoglalást meg előző évi érettségiket oldottam meg. Sikeresen levizsgáztam.
2023. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg leülsz és normálisan tanulsz akkor lehetséges,de ha tényleg úgy van,hogy semmit se tanultál ötödik óta és középsuliban se akkor gondolom az alap tudás sincsen meg abból amit tudni kellene az olvasás,szorzáson kívül akkor esélytelen.
2023. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!