Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3 hetet még lehet tesiből...

3 hetet még lehet tesiből igazoltatni? Vagy ez már túl sok?

Figyelt kérdés
Igazából annyi hogy nagyon beteg voltam, és miután visszamentem anya mondta hogy egy hétig ne tesizzek, vittem igazolást, minden oké. De szombaton kiderült hogy allergiás vagyok a gyógyszerre amit szedtem, kiütéses lettem, (eléggé fájt) így még egy hét igazolást kaptam. De, annak ellenére hogy elvileg egy hét alatt elmúlik, nem múlt el, és elkezdte támadni a lábamat, a térdemet és az arcomat. És most nem bírok ráállni a lábamra, és tudok kapni még egy hét igazolást, és utánna biztosan jól leszek. A három hét nem sok? (Nem azért maradok ki mert utálom a tanárnőt, segítek neki dekorálni, ha kell rajzolok stb.)

2023. febr. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan már. Ki nem sz@rja le a tesit, mikor az egészségedről van szó.

Nem tudom mennyi a hiányzás limit, vagy van-e tesiből, de te most felmentett vagy egészségügyi okból.

2023. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

nekem amikor eltort az ujjam volt igazolasom joo sokaig, mert minden szr tortent vele gyogyulas kozben



igazolas/orahianyzas szempontbol nem volt semmi baj, az osztalyozas volt picit problemas


de emiatt en es a tanar megegyeztunk hogy amit tudok csinalok szoval amikor barmi olyan osztalyzas volt ahol nem kellett a kezem hasznalni azt megcsinaltam, adott ra jegyet es igy ev vegen megoldhato volt hogy minden rendben legyen, de ez a te szempontodbol gondolom nem annyira megoldhato de egy probat meger


(hogy azokon az orakon amikor osztalyozas van akkor vegigszenveded egy jegyert)

2023. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem le tudom beszélni vele, csak attól féltem hogy van vmi limit ami miatt mondjuk nem tudja megadni (látja hogy bicegek, és tudja mi történt) meg nem is voltam még ebben az évben felmentve, szóval szerintem minden oké
2023. febr. 12. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Voltam már felmentve 4 hétig műtét miatt.Semmi se történt ott ültem az órákon vagy az öltözőben.Az osztályzás volt kicsit nehézkes,de azt megoldotta a tanár.Nem lesz bajod ettől.
2023. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!