Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! Nem bírom, mit tegyek?...

SOS! Nem bírom, mit tegyek? Ez már túl sok!

Figyelt kérdés
Olyan osztályba járok, ahol az osztálytáraim nagy része utál engem meg lenéz, de nem tudom, hogy miért. Soha nem sértettem meg senkit, nem ártottam senkinek, mégis rendszeresen érnek beszólások, bántások. Volt olyan például, hogy a sapkámat a szemetesbe dobták, a wc-ből nem engedtek ki az egyik lyukasórában, több mint fél óráig eltorlaszolták az ajtót meg még sok hasonló. Egyébként ezek nagyon "kulturáltnak" hiszik magukat, mert egy részüknek tanár szülei vannak, más részüknek is hasonló,megbecsült foglalkozásúak a szülei. A tanároknak meg az osztályfőnöknek semmi hatalmuk nincs felettük, főleg, hogy az egyik ilyen bunkónak az igazgatóhelyettes az anyja, ha bármi "rosszat" mond vagy csinál vele vagy a barátnőivel az osztályfőnök, az állásával játszik. Most volt az egyik legdurvább eset, én már nem bírom sokáig ebben az osztályban. Mi szerkesztjük idén az évkönyvet (mármint ez a kivételezett csapat) és minden osztályfőnökin végig kellett hallgatni a "nagyszerű" ötleteiket ezzel kapcsolatban. Másoknak ilyenkor meg se szabadott szólalni, mert akkor szünetben nekünk támadnak. Az egyik lány, akivel nincsenek jóban, felajánlotta, hogy segít megcsinálni az évkönyvet, ajánlott egy helyet, ahol olcsón megcsinálják, de rögtön elhallgattatták, szünetben meg mindenféle szavakkal illették, ezeket inkább nem is idézem, azt is mondták neki, hogy még egy ilyen és kicsinálják. Ők találtak aztán egy nyomdát, ahol borzasztó sok pénzért nyomtatnak, ráadásul az egész iskolának kell és az osztálynak kell állni a költségeket. A fizetési határidő április 10., a pénzt nem személyesen kell vinni, hanem egy bankszámlaszámra utalni. Fejenként 22 ezer forint. Én kénytelen voltam megmondani az osztályfőnöknek, hogy nekem kellene kb. két hónap haladék, mert elromlott otthon a egyetlen számítógép és a szüleimnek az fontos volt, hogy újat vegyenek, mert mindketten azon dolgoznak és most minimum két hónapig nem vállalhatunk nagyobb kiadást. Az osztályfőnök azt mondta, hogy most azt a 22 ezer forintot fel kell osztani és az osztálynak kell az én részemet állnia. Szünetben ezért nekem támadtak egy csomóan. Ordítoztak velem rám ütöttek én meg nem tudtam elmenekülni, mert bekerítettek, lökdöstek. Lefogtak, elvették tőlem a táskámat az összes cuccommal (tankönyveimmel, telefonommal, személyimmel) együtt, és azt mondták, hogy ezt megtartják zálogban addig, amíg az ő kezükbe készpénzben oda nem adom a pénzt (pedig azt eredetileg egy gyűjtőszámlára kell utalni). Aztán meg fejbe is vágtak, utána egy csomó ideig fájt a fejem. Hazamentem, elmondtam a szüleimnek, de ők megmondták, hogy nem tudunk most semmi ilyesmit kifizetni, de nekem szükségem volt a táskámra. Végül a apukám a nagyszüleimtől kért kölcsön pénzt és ment a bankba utalni. Másnap megpróbáltam visszakérni a táskámat, megmondtam, hogy utaltuk a pénzt, de ők azt mondták előző nap, hogy készpénzben kérik egyenesen a kezükbe én egy fogyatékos vagyok, hogy ezt nem értettem meg. Én megmondtam ezt az egészet az ofőnek, ő meg csak annyit mondott, hogy próbáljam meg rendezni a konfliktusaimat és kipipálta a nevemet a fizetős listán. Mit csináljak?

2015. márc. 22. 14:04
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


Utána tudni fogod mit kell tenned!

2015. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

# az a baj első én is láttam filmet, hogy sajnos büntetik :D ha nem lövöd persze le magad, mint a filmben.

Nem tudom, én nem tudom őket sajnálni....

2015. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL MENJ ÁT MÁSIK ISKOLÁBA! meséld el ezt a tanároknak és a szüleidnek mit tesznek veled és menj el onnan
2015. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van nálad telefon azonnal hívd ki a rendőröket! Ez tettlegesség, bántalmazás, önbíráskodás stb, ne szégyenkezz e miatt, ne félj utána meg se mernek mukkani ezek a roha*ékok!
2015. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
másik iskola!!!!!!
2015. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Ne legyél már ennyire gyilkolászós hajlamű.

A rendőrséget hívjátok ki a szüleiddel, meséld el ezt nekik. De menjél másik iskolába is.

2015. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os

oké én se azt mondom hogy le kell lőni őket,de mondjuk egy megtrolást simán el tudnék nekik képzelni,majd utána megtanulják hogy is kell viselkedni

2015. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek egy kis feljelentés lopásnak simán mehet. Hát ha évvégén másik ( nagyobb vagy felsőbb vagy mi érted...) iskolába mész ezt bírd ki, de ha nem hát igen célszerű a másik suli. Meg egy kisbicska a zoknidba.
2015. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt a részedről hogy nem a kezükbe adtad.....
2015. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

1.Jelentsd fel őket.

2.Menj át másik suliba

3.És ha már elmész, elmondhatod az összesnek h basszák meg :D

2015. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!