Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen abszurd, nevetséges,...

Milyen abszurd, nevetséges, vagy bizarr indokok miatt kaptatok beírást, vagy fordult elő beírás/intő a sulitokban?

Figyelt kérdés
Milyen nem szokványos okokról hallottatok már, hogy beírást (szaktanári, osztályfőnök, netán igazgatói intőt) adtak érte?

2023. febr. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azét kaptam szaktanárit, mert tavasszal amikor teljesen jó idő volt, órán felálltam és az 1 méterrel mellettem lévő ablakot kinyitottam. Az abszud az, hogy ez a tanár aligha tudott fegyelmezni és eközben az egész osztály ordibált, így az en bűnöm volt kb a legkissebb:D
2023. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
63%

Gimis angoltanárom valamiért nagyon utált. Kitűnő tanuló voltam, csendes, nem hivalkodó, mégis első naptól kezdve megragadott minden alkalmat, hogy kicsesszen velem. Az ellenőrzőmben egy idő után nem fért el a szaktanári. Sorolok néhány indokot, amikért kaptam:

- fekete ruha volt rajtam (ezért úgy havonta, mert szinte mindig abban jártam)

- nem nőies cipő volt rajtam (a többi lány sima sportcipőben járt, én bakancsban vagy tornacsukában, semmivel sem volt nőiesebb a többié)

- fekete a hajam (a suli nem tiltotta de azért úgy havonta becsusszant egy beírás, mert neki nem tetszett)

- a kézírásomat nem tudta kiolvasni és szerinte ezt direkt csináltam, hogy ne tudja füzetellenőrzéskor, hogy mit írtam oda

- a saját angolkönyvembe beleírtam tollal (amúgy mindenki más is)

- fekete tollal írtam a dolgozatot, mert kifogyott a kék, szerinte ezt vallásellenes indíttatásból csináltam

- angol felirat volt a pólómon, amiben benne volt a hell szó

- a füzetem mintája nem iskolába való (voltak azok a fekete miami ink tetkó mintás füzetek, na olyanjaim voltak)


Emellett kb. minden héten beírt egy-egy egyest csak úgy órai munka címen, pedig általában meg sem szólaltam csak csináltam, amit kellett (egész órán fordítanunk kellett mindig). Végül az igazgató megelégelte a dolgot és beszélt vele, onnantól csak szóban cseszegetett és a sok egyest is ki kellett törölnie. Azért amikor gimi végén felterjesztettek egy díjra az eredményeimért, az összes tanáromból csak ő nem írta alá az ajánlásomat, rohadjon meg. De attól persze megkaptam és amikor kihívtak a ballagáson átvenni, ő tüntetőleg hátat fordított a sok tapsoló tanár között. Máig nem értem, mi kínja volt.

2023. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelt szulok! Fiuk az oran nem volt hajlando KONYOKLES nelkul ulni. Azt felelte "hagyjon mar beken" Ezert szaktanari intoben es 1 igazolatlan oraban reszesitem.

Meg a szuleim is jot nevettek 😂

2023. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Dobáltuk kővel a suli melletti panel ablakát. Ezzel nem is lett volna semmi baj ha aznap egyébként vagyok suliban, de nem. A kérdésre, hogy hogyan csinálhattam valamit amikor ott se voltam, annyi volt a válasza, hogy különben is miért vagyok tarkopasz, biztos sátánista vagyok, meg úgy figyelek mindenkit, hogy nagyon gyanús. Oooooooké
2023. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztályfőnököm nagyon utált ötödiktől egészen nyolcadikig.A leghülyébb beírás az volt,hogy hangosan és folyamatosan nevetek órán.Egyszer nevettem azt is halkan.

Tiszteletlen vagyok,mert elmentem mozsdóba.

Eléggé frusztrált egy nő volt.

2023. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Befújtam a termet dezodorral.... Elvette a dezodort, majd mikor kivittem az asztalához, közölte, hogy az ellenőrzőmet is... Anyám se èrtette
2023. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:

Egyszer úgy elvertek otthon, hogy tele volt lila hurkákkal a fenekem és amikor elkezdődött az óra, nem tudtam leülni a székre a fájdalomtól. Mondta a tanár, hogy üljek le, én pedig mondtam hogy nem tudok. Megkérdezte, hogy miért, de arra már nem válaszoltam, mert akkor meg kellett volna mondanom, hogy elvertek és hogy ki tette. Azt pedig nem akartam, hazudni viszont sose tudtam, így csendben maradtam.

Azt mondta a tanár, hogy ha nem válaszolok, vagy nem ülök le, kapok egy igazgatóit. Mivel ezek után sem válaszoltam, leülni sem tudtam, így meg is kaptam az intőt.


Aztán olyan is volt, hogy az egyik tanár, akit Dr. Bubónak csúfoltunk, ment a folyosón kicsit „meleg" járással, én meg mentem a háta mögött és utánoztam a járását. Mögöttem viszont jött az igazgató-helyettes, akit én persze nem láttam, és adott egy akkora maflást, hogy a fal adta a másikat. Ráadásként még kaptam egy igazgatói intőt is.

Azt meg is érdemeltem, de a másikat nem.

2023. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam egyszer szaktanárit amikor nem voltam suliban
2023. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!