Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan végzős aki az utolsó pillanatban jelentkezett egyetemre?

Figyelt kérdés
nekem szinte csak ketteseim vannak, csoda ha felvesznek. de nem lenne nagy tragédia ha nem vennének fel, mert nem is érdekel annyira a szak
2023. febr. 15. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Milyen szakra jelentkeztél?
2023. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2023. febr. 15. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, de minek?

Unatkozol?

2023. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De sok ilyet láttam... mind kihullott egy félév alatt.


Szvsz ha így vagy vele, kár egyetemre menni, nem is végzed el, meg egy csomó tartozásod is lesz.

2023. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet (most phd-zik).

Bár ő a mesterre jelentkezett így utolsó percekben. Nem bukott soha semmiből. Ő a legokosabb ember, akit ismerek, pedig elég sok okos embert ismerek az egyetemről.

2023. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, ez más kategória, neki gondolom nem csak kettesei vannak mint a kérdezőnek, és valószínüeg azért motivált is, érdekli a szak.
2023. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatból mondom, te tedd. Én így tettem, és el is végeztem de nem tanultam egy szót sem, hanem végigcsaltam minden másodpercét mert utáltam és nem érdekelt az egész, de makacs voltam és végig akartam csinálni mert.... ok nélkül, csak úgy. 5 év kidobva az ablakon.
2023. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!