Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet abból bármi bajom ha...

Lehet abból bármi bajom ha árulom pénzért a házikat a gimibe?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz leckéket kapunk mostnanábam és az eggyik évfolyamtársam felajánlotta h ad 2000 ft ot ha lemásolhatja a leckét. Ez megy már 2 hete és még pár másik évfolyamtársam is kéri a leckéket és fizetnek ők is. Tudom h ez erkölcsileg nem oké de én arra lennék kíváncsi h lehet e bármilyen következménye egy enyje benyje ezt nemkéne fejmosáson kívül. Következmény alatt beírást feljelentést kirúgást értek.

2023. febr. 19. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
nemtom de én leütnélek ha nem adnád oda ingyen
2023. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Számlát adsz nekik cserébe? Ha nem, akkor gáz...
2023. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Amíg nem derül ki, nem. Ha kiderül, kirúgnak. A pajásaid megússzák egy fejmosással. A pénzről majd dönt a bíróság.
2023. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Ügyes, semmilyen törvénytelent nem csinálsz :D

Ha igy haladsz tovább, sokra fogod vinni. Gyakorlatilag az ellenkezőjét kell csinálni annak amit a suliban elvárnak: ugye a kussolj, nem hibázhatsz, ne gondolkodj, csak egy helyes válasz létezik stb.

2023. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 BlackSword ***** válasza:
96%
Valószínüleg nem... azért ez még messze áll a gazdasági bűnözéstől...
2023. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Attól jobban félnék a helyedben, hogy az “ügyfelek” szarrá vernek, amikor leesik nekik, hogy írni se tudsz helyesen.
2023. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2023. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A való világban az ilyen seftelések több pénzt eredményezhetnek, mint a nemzeti tanterv tananyagának a nagybetűs életben történő alkalmazása.
2023. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
#8 Sokkal több pénzt kerestem a pitagorasz tétellel és az aranybullával mint bármilyen... várjunk csak egy kicsit :D
2023. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Én anno a kötelezően megoldandó versenyfeladatok megoldásait árultam.


Arra vigyázz hogy a pénzátadás négyszemközt legyen. Így ha balhé van akkor a te szabad áll a másikéval szemben. Bajod nem lesz és naiv sem fog rád szállni.

2023. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!