Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki nem csinálta...

Van itt olyan aki nem csinálta meg a házikat egyetemen? Az oktatók lenéztek titeket vagy voltak negatív következményei?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beadandókat muszáj megcsinálni, különben nem kapsz aláírást, viszont a "plusz pontét" hétről-hétre feladott (amolyan szorgalmi) házikat én sem csináltam, nem járt érte semmi negatív dolog, nagyjából ki se derült.
2021. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt nagyon sok hallgatója van egy oktatónak, úgyhogy nem fog rád emlékezni, másrészt a házi feladat egyetemen nem opcionális.

Ha nem csinálod meg a házit, akkor nem kapsz aláírást, és nem mehetsz vizsgázni/nem kapod meg az évközi jegyet.

2021. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami kell az aláíráshoz, hogy vizsgázni mehess, azt kötelező megcsinálni. Ha nem csinálod, megbuktál. Ha sima kis házikról, pl matek vagy fizika háziról van szó, mint gyakorlás, akkor ha nem volt kedvem, vagy értettem a témát, nem csináltam meg mindig, vagy volt, hogy csak a felét. És attól, hogy egyetem, még ott is van olyan tanár, aki lebas*, ha nem csináltad meg, és mondjuk kipécéz táblához, hogy mindig te menj ki, vagy ilyesmi. :D Az ilyen tanárokat ki kell szúrni, és az ő órájukra házit csinűlni.
2021. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
egyetemen nem szokás kimenni a táblához
2021. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Fúha, van baj. Én mérnöki karra jártam, és minden matek órán tábláztunk. :D Biztos egy nem létező egyetemre jártam.

2021. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ konkrétan miről van szó. Nálunk ami kötelező és szerepel is a tematikában (sokszor akár csak annyi, hogy órai feladatok stb., tehát kb. bármire rá lehet húzni) - legyen az házi, beadandó, zh, prezentáció stb. - azt kötelező megcsinálni. Vagy csak beleszámít x százalékkal/ponttal a végső jegybe és akkor hiány esetén csak annyival rosszabb jegyet kapsz, vagy pedig egyből megbuktatnak. Mindkettőre volt már példa a féléveim során, mármint nem velem, hanem úgy értem ez volt a követelmény és a tanár tartotta is magát hozzá. Mondjuk nálunk nincsen ilyen, hogy aláírás stb.
2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakfüggő, nálunk infós szakon, ha nem csináltál házit, nem mehettél vizsgázni.
2021. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!