Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanárunk elmebeteg...

A tesitanárunk elmebeteg redszeresen üvöltözik és még egyéb normális emberre nem jellemző tulajdonságokat mutat.Megteheti hogy azért ad szaktanári figyelmeztetést(megtette) amiér köhögtem a 8 perc futás közben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 20:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
Igazgatonak vagy osztalyfonoknek szóljatok de csak az utolsó reszt mondjad h igazságtalan.
2023. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
48%
Volt egy tesi tanárom aki egy kövér gyereket 45 percen keresztül folyamatosan futtatott.... egyébként nem értem ezeket a tanárokat mi motiválja..
2023. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket
2023. febr. 23. 20:38
 4/40 anonim ***** válasza:
3%

Szolj az igazgatonak. Szulovel mehetsz.

.. De hala nem lesz.

2023. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom ki pontozza le ezeket a válaszokat (talán egy tanár? :D) de nem mondanak hülyeséget.

Amit a kérdező ír, akár igaz akár nem, de létező jelenség. Sajnos.


Láttam és magam is tapasztaltam már, hogy bizony vannak olyan (tesi) tanárok akik szeretik "kínozni" a diákokat. Nálunk volt olyan hogy egész órán futtatta a tanár a diákokat,és aki ellent mondod az szaktanárit kapott. Én ellent mondtam mikor már nem bírtam. Nem érdekelt. Volt aki rosszul lett. A tanár ellen rengeteg panasz volt,és hasonló jelenség miatt többen is az igazgatóhoz fordultak. Volt aki iskolát váltott miatta (sportoló volt).


És jól írja az utolsó: "hála nem lesz". Így van ha az igazgató kedvenckéje, vagy az iskolának sportteljesítményekkel hozza a hírnevet, semmit sem fognak tenni. Nyilván nem az a cél hogy megszüntessék munkaviszonyát,hanem az hogy normális pedagógiai normát mutasson. Ne használja fel munkáját bosszúra.


Mi olyan megoldást találtunk, hogy kértünk (házidokitól lehet) könnyített testnevelésre igazolást. Ez annyit jelent hogy ha fáradt vagy rosszul vagy akkor következmények pontlevonás és egyéb negatív értékelés nélkül leülhetsz megtagadhatod a feladatot egy ideig. De ez nem azt jelenti hogy nem kell dolgozni tesi órán.


Ha meg tényleg üvöltözik és olyan magatartást mutat, akkor mindenképp lépni kell a megfelelő helyeken. Mert akár becsületsértésbe is átmehet ez a magatartás. Valószínű ennek a tanárnak mentálisan lehet valami gondja, ami lehet munkahelyi vagy családi probléma is..

2023. febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
45%
A tanárok közt sok az idegbeteg, a tesitanárok meg eleve egy külön állatfaj, igen ritka köztük a normális.
2023. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
57%

"Nálunk volt olyan hogy egész órán futtatta a tanár a diákokat"


Jól tette! Írom ezt diákként.

2023. febr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%
#7: Gondolom ha téged futatott volna akkor is ezt mondanád, igaz kicsikancsó?
2023. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy mennyi álszent barom van itt, aki lepontozza a válaszokat, (mint látszik többlet profilról) kíváncsi vagyok ha hasonló cipőben lenne mit csinálna...
2023. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%

#8.: A tanárnak pont az a dolga, hogy rendesen megtartsa az órát.

Szerencsére nekünk normális tesitanárunk van, aki tisztességes feladatokat ad, az meg szomorú, hogy egyes helyeken egész órán csak játszani lehet, nehogy valamelyik kövér gyerek panaszt tegyen. :D

Az elég nagy baj, ha valaki 45 percet nem tud futni, ezen nincs mit szépíteni.

Ja, amúgy meg normálisan kellene viselkedni és akkor mindjárt nem üvöltene a tanár.

2023. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!