Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmebeteg vagy csak szimplán...

Elmebeteg vagy csak szimplán hülye?

Figyelt kérdés
15 éves középiskolás lány vagyok . Van egy elég furcsa fiú osztálytársam , az egész év elején kezdődött mikor láttam hogy "magányosan" egyedül ül a padon , odamentem hozzá és megkérdeztem mi a baj , azt felelte " semmi , de ha lenne sem mondaná el mert , nem ismer , és nem is akar " . Nagyon furcsálottam ezt a választ . Mentem haza a busszal és egy barátnőm kérdezte kik az osztálytársaid , mondom ott elöl az a fiú . A lány nagyon meglepődött és azt mondta , " vigyázz vele mert nem épelméjű , a lány elmondta hogy egyszer baltával ment be az iskolába és azzal akarta megölni egyik tanárát . Eléggé megdöbbentem . Miután ezt elmondta a fiú kb 360 fokban elfordította a fejét és ránkmosolygott . Elég bizarr volt . Másnap mentem fel a lépcsőn , megfogta a vállaimat és azt mondta " én nem bántottalak , nem is akarlak , és nem is foglak , de ha őt feldühíted , akkor ő meg öl téged ." elmondtam oszt főmnek mi történt , de azt mondta hogy ne foglalkozzak vele . Egy idejig nem is szólt semmit a srác . De télen , december 22 én kb 22 óra lehetett , mikor elmentem egyik barátnőmhőz , egy parkon kell átmenni hogy kiérjünk a főútra . Sétáltunk , egyszer csak megláttunk egy fát amin egy macska átvolt döfve egy nagykéssel és alatta egy levél amiben ez ált " ha nem akarsz te is így járni , ne válykálj a multamban ". Nem tudtam mit gondoljak , de rájöttem hogy valami nem oké a fejében. Másnap eléggé furi volt , bizarrul mosolygott rám . Elmondtam az igazgatómnak , aki elbeszélgetett vele de semmi eredmény . Nemrég pedig elég ideges volt egész nap , utolsó órán magában motyogott , és felkiáltott " elég volt , rám nézett és azt mondta , megfoglak ölni mert nem hagyom hogy megőríts . Ezek után szerintetek elmebeteg vagy csak szimplán hülye ?

2015. máj. 31. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A pletykáknak ne higgy:) de elmebeteges a sztorid :)
2015. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A történeted eléggé kamuszagú. Kapásból az ilyet (baltával suliba megy??) nevelőintézetbe vagy gyogyóba zárják. De ha motyogós, pszichopatafejű egyénekkel találkozol az életben, nagy ívben kerüld, ne kérdezz se róla, se tőle. Nem létezik. Majd elkapják, ha túl gyanús a probléma az agyával. A másik, hogy elég hihetetlen, hogy a srác pont a te útvonaladon szúrt egy macskát a fára, és üzent... De jó tanács, nem kéne éjjel mászkálni, ebből lesznek a médiának a szaftos címlapsztorik "kirabolták, megerőszakolták, eltűnt, megölték" stb. (u.i. ne kapd fel a vizet, de ha nem igaz az eseted, az effajta leírásokkal hülyeségre sarkallod a fiatalabb és/vagy hiszékeny olvasókat). HA igaz, a fentebb leírt tanácsokat fogadd meg.
2015. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kamu
2015. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha baltaval megy egy tanarnak vagy barkinek akkor mar reg nem lenne koztetek. Melyik filmbol szedted a sztorit?
2015. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(második vagyok) szerintem sok volt a Mirai Nikki ;D
2015. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt tugye tudod, hogy egy ember nem képes a fejét 360 fokban megfordítani, ugyanis akkor vissza kerül az eredeti poziciójába.

Amúgy meg szerintem (ha igaz a történeted, bár erős kétségeim vannak) szólj a szüleidnek... Abból nem lehet baj, és nagy ívben kerüld el a srácot...

2015. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy könyvet írsz? abba illene. de tényleg. komolyan ezt ki hiszi el? de csinálhatnál ebből a töriből egy könyvet :) komolyan
2015. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jajj..... "sok volt a Mirai nikki" ezen besírtam :'D
2015. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja a másik! 360 fokban megfordította a fejét? (ez nekem is muszáj volt szóvá tennem). omg 360!! ......
2015. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!