Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Manapság mi a preztízs középis...

Manapság mi a preztízs középiskolában?

Figyelt kérdés
22 vagyok, emlékszem az volt a nagy szám hogy iphonom van, bár szerintem túl értékelt kütyü az egész ami nem tud olyan sokat, sokkal többre tartom az androidot. Azt is megfigyeltem hogy ha szép ruhákba mászkál az ember mennyivel máshogy állnak hozzá stb stb.. Mondjuk én sosem éreztem magam azért többnek mert a szüleim pénzéből volt ez meg az.
2023. márc. 1. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Amikor én gyerek voltam anno még annak volt legtöbb hatalma az osztályban meg a tanárokon, aki a legokosabb volt. Manapság már azzal vágnak fel amit a szülők értek el, hogy megveheti-e neked az ájfont meg a szép ruhát.
2023. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a vagyon az elit iskolákban is dominál, de értelmesebb közegben a legokosabb veszi fel általában a vezető szerepet, putris helyeken meg a legerősbb és legerőszakosabb.
2023. márc. 1. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Én elit suliba jártam, és a vagyon nem jelzett preztíst. Sőt, nagyon hamar le lett törve azok szarva, akik bullyngolni próbáltak bárkit is.


Az észnek volt értéke, a kreativitásnak, ügyességnek, humornak stb.


2020-ban érettségiztem, nem volt az olyan régen.

2023. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
csak megjegyzés lesz a hozzászólásom, bocs ha nem hasznos, én is meglepődtem az Iphone-os trenden mostanság, én 32ként igaz régebben voltam általános és középsulis, de sosem adtam volna arra hogy Iphonet könyörögjek ki csak mert ettől leszek elfogadottabb a közösségben, lehet dacból is maradok az androidnál hisz nem az határoz meg valakit emberileg. emlékszem kocsink se volt hiába élek vidéki kisvárosban, de a bemutatkozáskor pl. kitért rá külön az új középsulis osztályfőnök hogy mondjuk el azt is milyen kocsi van a háztartásban, mintha természetes lenne
2023. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj, engem általános iskolában lefikáztak mert lada samarával jártunk, meg nem volt minden évben új táskám. De oda csak két és fél évet jártam, de utólag sem fejlődtek emberileg azok a kölykök semmit, felnőttként sem. Amúgy csak a büdös prolik vágnak fel azzal amit a szüleik vettek nekik.
2023. márc. 1. 22:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a tanár tüntetéssel sem tudok szimpatizálni, én a tanár társadalom pöcegödrét láttam általában, nagyrészüknek fizetést és munkát sem adnék.
2023. márc. 1. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk az volt a "meno" aki izmos, eros volt, jo volt a dumaja es buktak ra a csajok 😀
2023. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

"Egyébként meg a tanár tüntetéssel sem tudok szimpatizálni, én a tanár társadalom pöcegödrét láttam általában, nagyrészüknek fizetést és munkát sem adnék."


Akkor... szüntessük meg az egész oktatást?

2023. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
L'szarom mi lesz az oktatással, már nem vagyok benne szóval nem érdekel mi történik.
2023. márc. 1. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Ja, csak nehogy visszanyaljon a fagyi amikor a kedves gyerekeid mennek suliba.
2023. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!