Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha mindenki ellenem...

Mit tegyek ha mindenki ellenem fordult,és hazugnak néz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly megbeszéltem az igazgatóval,aki az esti tagozatot vezeti, hogy nem tudok mindig bejárni,hiszen dolgozok,és mellette tanulok hajtani is.

Azt mondta semmi baj,majd kapom az anyagot,és bejárok vizsgázni.

Tavaly októberben kezdődött az iskola,3-4 alkalommal tudtam abba a hónapban bemenni.

Hívtam november végén hogy mikor kapom az anyagot stb,azt mondta majd beszél az osztályfőnökömmel és még a héten küldeni fogják.

Nem kaptam semmit, januárban ismét hívtam a tanárnőt hogy nem kaptam semmit,hogyan tovább? És azt mondta nem biztos hogy bírom folytatni az iskolát mivel nem jártam be....

Na itt kezdődött a bibi,holott mi megbeszéltük hogy nem tudok bejárni,és lehazutolt mindenki előtt,az össze tanár,és a fő igazgató előtt is... Nagyon rosszul érzem emiatt magam, hogy mindenki ellenem van,ilyen még sosem volt,és érzem hogy kezd felemèszteni a dolog. Már nem vagyok gyerek,akik ismernek , tudják hogy jó ember vagyok,és őszinte de ez nagyon betett nálam.. Ha hibázott,miért nem vallja be hogy most ezt elcsesztem? Azt sem mondta nekem hogy kellene a munka helyről egy igazolás hogy dolgozom..

Semmire sem világositott fel.

Akikkel egy osztályban járok,azok mind a segély miatt járnak ,csak én nem,én tényleg szerettem volna tovább tanulni.


2023. márc. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshova. Ilyen becstelen férgekre kár az időt pazarolni. Megmondhatta volna jóval korábban, hogy mégsem lesz így, de nem tette. és még rád néznek csúnya szemmel, mert az a gyökér máshogy tette nekik a szavait? Hát dugja fel magának az ígéretét, ahova nem süt a Nap!
2023. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem kevés helyen nézik el és állnak úgy ehhez, hogy nem tudsz bemenni, de küldik. Viszont biztos van ilyen is. És már rég kereshettél volna másikat, ha előbb közölve van veled.
2023. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem így lett meg 2 tantárgy. Èn az esti osztályfőnökkel+2 tanárral (törtènelem+földrajz). Anyagot nem küldtek. Könyvem volt, abból tanultam, ès 4 èvente feleltem a megadott anyagokból. (ennek van buktatója) max válts sulit, ès előre kèrdezd meg az adott tanárt. (Mivel nekem a többiből megvolt az èrettsègim, ezèrt nem kellett bejárnom amúgy se ezekre az órákra)
2023. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:

Kicsit kényelmesen állsz, álltál hozzá. Novemberben kérted a tananyagot, januárban telefonálsz. hogy nincs?

Keress másik iskolát.

2023. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!