Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Női szempontból egyetemista...

Női szempontból egyetemista férfi csoporttárs aki Nőnapi "bulit" szervez, az nem túlzás kicsit?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoportban írt egyik srác hogy nőnap alkalmából nem dobunk e össze a csajoknak egy kis enni és innivalót, mondta hogy egyetemen szerzett is egy kicsi termet.


Amúgy még csak második félévünket kezdjük. Alig ismerjük egymást.


Szerintem kicsit túlzás, meg szerintem a srác csak be akar vágódni csajoknál.


Végülis megtartották, de én nem voltam ott.



2023. márc. 8. 21:52
A kérdező szavazást indított:
nagyon rendes a pasitól, nekem nőként igenis nagyon jól esne hogy gondol ilyenre
tuti csak jófejnek akar látszani ezért csinálja
nagyon kellemetlen, nem mennék el
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az egyetem arról szól hogy okkal-ok nelkül buli van (a legtöbb embernek legalabbis), szoval semmi kirívó nincs ebben. Talált okot.
2023. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes tőle, de tényleg kicsit túlzás
2023. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Tulajdonképpen rendes, de túlzásnak tartom. Egy szál bármilyen virág a lányoknak, pár kedves szó nőnap alkalmából, és ennyi. Mondom ezt nőként.
2023. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 1


jó de azért ennyire beleélni magát, meg költekezni, 21 lány van, mondta ő megvesz mindent, megszervezi, aztán ha akarunk majd beszállunk pénzzel.


Ez mekkora kétségbeesett csávó már, hogy akár saját pénzén is megetet 21 nőt basszus!!!

2023. márc. 8. 22:07
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell ehhez kétségbeesettnek lennie. Mondjuk akkor elgondolkodtató ha nem hívott más srácot (és amúgy van srác szaktársatok).
2023. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 5


ez úgy van hogy ahol van az egyik előadásunk amin szinte mindenki ott van, az mellé egy kis teremben mondta lesz kaja meg ital.


Persze mindenki mehetett. Szóval most nem úgy buli mint egy házibuli csak egy kis kaja meg ital.

2023. márc. 8. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, ismerkedő buli. Kövezzetek meg de tényleg nem látok benne semmi rosszat 😅
2023. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom, férfiként én is kellemetlennek tartom a dolgot. Egy random buliban bármikor benne lennék, de nőnapi vonal nekem több, mint furcsa. Pénzt pedig biztosan nem költenék random csoporttársakra nőnap alkalmából.
2023. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy indok a bulira, ez jó indok.
2023. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg tökéletesen példázza, hogy az embereknek nem tudsz jót tenni.


Ha valaki kedves, akkor azon problémázik mindenki, ha valaki le..arja az egészet, akkor egy bunkó és nem is ember.


A saját paranoiátokat vetítitek ki másokra. Mekkora dolog, hogy 2023-ban egy egyetemista összejövetelt szervez kajával-piával nőnap alkalmából...

Annyira szatyorban éltek, hogy teljesen be van gyöpösödve az agyatok. Egy fiatal srác biztosan be akar vágódni csajoknál, nahát.. Gondolom anno apád nem azért játszotta az eszét anyád előtt mert be akart nála vágódni hogy aztán végül te is világra gyere, hanem azért játszotta az agyát mert ő volt a nagy betűs férfi, nem?


Dedós szinten vagy kérdező.

2023. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!