Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Közellenség lettem az iskolába...

Közellenség lettem az iskolában, de a barátaim kiállnak mellettem, viszont a tanárok elítélnek, van innen kiút?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakom a szüleimmel, és pénteken volt a sportgála, ahol a tavalyi sportteljesítményeket díjazták.


Tavaly országos bajnokságot nyertem a korosztályomban a sportban amit csinálok, és ezért én is jogosult lettem volna egy díjra, viszont a díjátadó ceremónia aznap délután lett volna, amikor a legjobb barátom meglepetés szülinapi bulija is, ahova már korábban meghívtak a szülők.


Én írtam e-mailt a rendezőknek, meg a sportegyesületben is jeleztem, hogy nem fogok elmenni a díjátadóra, nem is mentem el, és hétfő reggelre szembesültem vele, hogy az iskolában a közutálat tárgya lettem, csak a barátaim értik meg és ők vannak velem.


Reggel az igazgatóiba mentem egyből -nem önként, ahol lelettem cseszve, hogy én lettem volna az első és eddig egyetlen díjazott, és, hogy többet az iskolát se képviseljem inkább a diákolimpiákon, a testnevelés órán egész végig a sarokban álltam, az osztályfőnök ordibált velem, nagyon sok osztálytársam lekezelően beszélt velem, vagy úgy néztek rám mint egy utolsó szardarabra, volt tanár aki a folyosón sem köszönt vissza.


Egyszerűen nem értem, amúgy sem szeretek kiöltözve jópofizni számomra idegen emberekkel, ha nem lenne ilyen díjátadó sem érdekelne, én nem ezért az alibi díjért sportolok, hanem mert szeretem csinálni, sosem ez motivált, és semmiféle hatása nincsen rám ha van ilyen elismerésem, ha nincs, mégis úgy érzem magam, mint egy feketebárány, az osztályból 5 ember az aki nem utált meg, 23 meg lekezelő lett velem, mintha egyébként bármi köze lenne bárkinek ahhoz, hogy az iskolán kívüli időmben mit csinálok.


2023. márc. 13. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyrészt, meg lehetett volna oldani, ha nagyon akarod, másrészt minden csoda három napig tart. Hamarosan elfelejti mindenki
2023. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen, jellemző a mai fiatalokra, hogy azzal foglalkoznak, az osztálytársuk részt vett-e egy sportgálán. Sajnos, a túl sok mobil meg TikTok ezt teszi.


Teljesen hihető sztori.

2023. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Kamu kérdés.

Aki országos bajnok lett, és nem virslievészetből, az valószínűleg tett bele annyi munkát, hogy igenis örömmel veszi át azt a díjat, nem is ilyen "lesz..om stílusban áll hozzá. És a gáláról megy mondjuk a buliba a barátaihoz.

Amellett kizártnak tartom, hogy egy középiskolás házibuli ne tartana el késő estig, a sportgála viszont holtbiztos, hogy nem tart el estig. Egyszóval, ha volt is átfedés a két program között, bőven ott lehetett az országos bajnok (nem te, kamukérdező) a sportgála után a barátai buliján is.

2023. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Valóban meg lehetett volna oldani, kb. hihetetlen kategória az egész.

Azért a díjátadó valóban egy hivatalos dolog, és tényleg kínos helyzet, ha csak úgy nincs az átadón a gyerek.


A díjátadó nem tart soká, utána mehettél volna a születésnapra, sőt, megmondthattad volna nekik, hogy miről van szó, tuti, hogy megértik, és nem haragszanak, ha netán fél órát késel.


Szóval ez linkség, és joggal haragszanak. Én sem szeretném, hogy egy link ember képviseljen, akármiben, és gondolom, te se szeretnéd.


És tudoooom, már korábban megígérted.... attól még mondhatod, hogy bocsánat, de most tudtam meg, hogy a díjátadó is pont akkor lesz, és lehetséges, hogy késni fogok egy kicsit.


Tehát ne játszad a szentet, most meg az áldozatot!

2023. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

#3: emellett sportban teljesíteni sokkal nagyobb dolog, mint egy gálán pingvinbe vágni magam. Teljesen életszerűtlen, hogy valakit ezért meghurcoljanak, hiszen jelentősen javította eddig is az iskola PR-ját.


Nyilván nem véletlenül nem részletezi, mit reagáltak a sportegyesületnél vagy a rendezők, amikor jelezte, hogy nem megy. Ezt a részét talán még most találja ki.

2023. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

oppsz, valóban országos... azt hittem, hogy a kis szarzsákfalu sportversenyéről van szó, de egy országosra mindenki elmenne.


De legalább ebben a kamukérdésben volt némi fantázia.

2023. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Ha jól értem, az országos sportverseny díjátadója már tavaly megvolt, most valami helyi rendezvény volt, ahol megsimogatták volna a fejét a kultúrház színpadán, hogy milyen ügyes volt tavaly azon a versenyen.

Ilyenre én se mentem volna, ha van bármi más programom.

2023. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Hihetetlen,hogy néhány ember képes ilyen aprócska dolog miatt haragudni.Én a helyedben elmentem volna a gálára, átvettem volna a díjat és mentem volna a bulira.Gondolom a bulin résztvevő emberek is megértették volna miért késtél.
2023. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A történet megfilmesítésének jogáért hamarosan jelentkezik a Netflix, akkor sztori ez. A mai korszellemnek megfelelően téged egy transz színész(nő?) fog megszemélyesíteni.
2023. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ezek a kamukérdések tényleg jók lennének filmnek a Netflixen vagy az HBO-n xD.

2023. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!