Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyire valószínű...

Szerintetek mennyire valószínű, hogy meg tudom beszélni az egyetemi tanáraimmal, hogy pót zh-t írhassak ilyen indokkal?

Figyelt kérdés

A vizsgaidőszak előtti utolsó héten hétfőn két zh-t kéne írnom. Viszont az egyik legjobb barátnőm meghívott az esküvőjére. Tökéletesen egy időpontban van a kettő. És az esküvő helyszíne és a város, ahol egyetemre járok három órányi távolságra van egymástól vonattal.

Az egyik tanáromnál tudom, hogy van egy javítási időpont, és ha úgy kezeli, mint mások a korábbi félévben, akkor talán mondhatja azt, hogy írhatom a javító időpontjában, és akkor nincs javítási lehetőség. De nem tudom, hogy erre mennyi az esély.


2023. márc. 18. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a tanárodat.

Nálunk a tanárok döntő többsége, talán mindegyike belement volna. De ez az ELTE TTK.

2023. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belemennek, kérdezd meg, nem veszíthetsz.
2023. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nemreg volt a kérdés a barátnő verziójával.

Ne etessetek a trollt.

2023. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem mennek bele. Ilyen primitív indok miatt nem fog bemenni a tanár, hogy felügyelje a te külön zh-dat.

Erre megvannak amúgy is a szabályok. Kérj hivatalosan vizsgahalasztást. Nyomós indok kell rá.

Barátnő esküvője nem játszik.

Én nem egyszer vizsgáztam december 24-én, 31-én. Sőt, volt, hogy január 2-án. Se szilveszter, se karácsony.

Nőj föl!

2023. márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Pont ez a baj, hogy nem ismerem egyiket sem, akinek az óráját érintené. Egyik se tanított korábban


#3 Ez azért nem olyan abszurd, vagy épp polgárpukkasztó, hogy troll kérdés legyen. Ez szerintem nem egy olyan kérdés, hogy felkapja rá a fejét az összes ember és jön rá az ezer válasz. Szimplán csak körbe akarom járni a témát, hogy mennyire tudom megoldani a helyzetet, vagy ha mégsem sikerül, akkor mennyire bántom meg a barátnőmet. Komolyan ez olyan ge ci nagy trollkodás? Megis miért??????

2023. márc. 19. 02:43
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Elég régóta pörögsz ezen, nem kaptál az utóbbi hetekben elég választ?

Ha már képes volt hétfői esküvőt szervezni, akkor el kell tudja fogadni, hogy van aki nem lesz ott.

De mondok jobban, megírod a két zh-t, aztán nekiindulsz és délután/este csatlakozol az ünnepléshez. Ahogy ezt már kismilliószor javasoltuk

2023. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!