Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanáraimmal?

Mit tegyek a tanáraimmal?

Figyelt kérdés

Van 2 tanárom (történelem és matematika) akik be vannak oltva és mindig hangoztatták hogy nem nézik jó szemmel azokat akik nincsenek.

Múlt héten azonban mindkettő lekezelően beszélt az oltatlanokról és engem, aki nem vagyok beoltva, lezoltak hogy miért nem oltattam be magam meg hogy miért megyek hozzájuk közel és elültettek az osztály egyik részébe.

És ez napi szintű lett sajnos. Én ezt maximálisan diszkrimináció a érzem és nagyon rosszul esik hogy emiatt megbélyegeznek és máshogy kezelnek. Semmi joguk ehhez. Folyton felhozzák a témát és szekálnak vele.

Mit tudnék tenni? Ti mit tennétek hasonló helyzetben?



2021. okt. 5. 21:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos nem tudom nem megérteni az ellenérzéseiket ebben a helyzetben. A viselkedésüket ettől függetlenül elítélem: feszültseget szítanak, ellened hangolnak másokat, megalázó módon megkülönböztetnek, megszégyenítenek.

Az oltás nélkül te vagy nagyobb veszélyben, nem ők. (illetve a nálad fiatalabb, még nem oltható korúak, és azok, akik valamilyen súlyos, krónikus betegség vagy életveszélyes állapot miatt nem olthatók) Gondolhatnak emiatt ostobának vagy felelőtlennek, de nincs joguk ahhoz, hogy ezt szavakkal, tettekkel és a viselkedésükkel kifejezzék. Jó, hogy azt nem kérik a többiektől, hogy dobáljanak meg a szivaccsal...

Próbáltad jelezni nekik, hogy átléptek egy határt?

Ha igen, és nincs hatása, akkor szülővel együtt mennék az ofőhöz, majd ha ez sem lendít a dolgon, akkor az igazgatóhoz vagy a KLIK-hez. És ezt már az ofőnek is jeleznénk, hogy ennek tudatában beszéljen a kollégáival a viselkedésükről, ellenkező esetben nem kell meglepődni.

Hangfelvétel készítésére nem bíztatlak, de én én biztos, hogy csinálnék, mert az ilyenek bármit kepesek letagadni, és az osztályt is befenyítenék, hogy nehogy köpni merjen valaki.

Az oszt.társaid mit szólnak ehhez? Senki nem áll ki melletted?

2021. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj első körben az igazgatóhoz! Volt már probléma ilyenből egy iskolában. Nem különböztethet meg a tanár.
2021. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem még senkivel erről. Vagyis az iskolából nem. Az osztálytársaim velem értenek egyet, elítélik a viselkedésüket de nem szálltunk szembe velük.
2021. okt. 5. 21:55
 4/34 anonim ***** válasza:
50%

Ez főleg azért kínos, mert ez nem a te hibád, hanem a szüleidé.


Mindenesetre ezzel a viselkedésükkel többet ártanak, mint használnak. Fogadd meg, amit az 1-es tanácsolt.

2021. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

4

Mi köze a szüleimnek ehhez? Nem hibás itt senki, egyedül a tanár.

2021. okt. 5. 22:36
 6/34 anonim ***** válasza:
14%

A kézenfekvő megoldás, hogy oltasd be magad, mint minden normális ember.


Vagy hogy viseld el, hogy ők oltanak téged. :D


Kevésbé kézenfekvő, hogy kezdj valami személyes vendettát, és ne érj el vele semmit.

2021. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%
#5, te fiatal vagy, a szüleid győztek meg róla, hogy az oltás marhaság, mindezt úgy, hogy egy közösségbe jársz.
2021. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
39%

A "nem hibás itt senki, egyedül a tanár" válaszod azért kicsit sántít. Ha nem vagy nagykorú, a szüleid engedélye alapján kellene, hogy oltott legyél. De nem vagy...

Ez esetben ha te nem is éred föl ésszel, hogy miért baj ez, a szüleidtől már elvárható volna, de ti csak háborogni tudtok azon, amit minden épelméjű ember a saját és embertársai egészsége érdekében megtesz. Úgyhogy sajnos szerintem is hibásak a szüleid amiért buták, a tanáraid pedig amiért aláznak és diszkriminálnak a nem túl elmés őseid döntése miatt. #1 voltam.

2021. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Emberek! Mi van veletek? Ennyire agymosottak vagytok ezzel a rohadt oltással?

Mindenkinek SAJÁT, ÖNÁLLÓ DÖNTÉSE ez! Nehogy már ráerőszakolják az emberre amit nem akar! Mi lesz ezután? Ti mindenre fejet hajtotok? Ha felemelik az adót 40% -ra akkor jajj nem baj, lesz ez még jobb is?


Masrészt mi a franctól félhet egy oltott amikor MINDENKI UGYAN OLYAN ESÉLYEL HORDOZHATJA A VÍRUST ??


Kedves kérdező! Ne hagyd magad rávenni semmire se! Én a helyedben diktafonnal vagy a telefonod bekapcsolt hangfelvevőjével a zsebemben járkálnék azoknak a tanároknak az óráin, hogy legyen bizonyíték. Igen is beszélj a szüleiddel és nem igazgatóhoz kell menni, hanem egyenesen az ügyvédhez! Ne hagyd magad, mert csak rosszabb lesz!

Ők követnek el ezzel a diszkriminációval óriási hibat!

Én drukkolok neked és tartsatok ki az igazatok mellett!

2021. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%

🤣 utolsó, te reménytelen vagy, azert bízom benne, hogy a gyereked a Sabin-cseppet legalább megkapja a di-per-te oltással együtt. Vagy te sem hagytad magad befolyásolni a hülye védőoltásokkal?

(Amúgy tényleg átverés, még mindig nem jön belőlem az 5G, igy nem mondhatom le a mobilnetemet... :( )

2021. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!