Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek a helyemben osztály...

Elmennétek a helyemben osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Jó közösség volt, befogadtak tehát nem volt ilyen gúnyolódás vagy kirekesztés felém. Az akkori legjobb barátaimmal nem tartom a kapcsolatot, 6-7 éve nem is beszéltünk. Nem vagyunk barátok. Nincs akivel tartsam a kapcsolatot, a városhoz sem húz a szívem. A sulit szerettem(ált suli) de a gimi sokkal meghatározóbb volt, onnan van a mai napig az összes barátom.


Az osztály fele nagyjàból menni fog. Őszintén ti elmennétek a helyenben? Nincs kedvem egy percig sem komfrontálódni az akkori barátaimmal, egyedül érezném magam mivel egyedül is érkeznék. Lenne mit mesélnem, bőven de: úgy érzem senkit se érdekelne. Külsőre nagyon sokat vàltoztam pozitívan, a tanulmányaimban nagyon sok sikerem van, de nincs kedvem ezt idegeneknek elmesélni. Annyi minden történt velem, hogy úgy érzem az akkori “gyerek énem” megse közelít. Mindenki szerintem nagyot nézne. Nyilván nem a hencegésről szólnak ezek az alkalmak de mégis mit meséljek ha mindenben ennyit vàltoztam? Nem is ismernek hosszú évek óta, és szerintem nem is lenne senki kíváncsi rá . Plusz jópár olyan van aki vagy bunkó/ de kb köszönni se köszön. Úgy érzem annak ellenére hogy beilleszkedtem annó semmi keresnivalóm ott és lehet jól alakulna de nem akarom megkockáztatni. Tanárok tudják mivan velem, de úgy érzem mégis kimaradnék ha nem mennék.

Szerintetek?



2023. márc. 22. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbánnád késöbb, hogy nem mentél el?


Valószínűleg a többi osztálytársad sem tartotta a kapcsolatot szóval emiatt ne aggódj :D

2023. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem mennék, nem is mentem.
2023. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokan tartják akik egy gimibe jártak stb
2023. márc. 22. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én elmennék bajod nem igazán lehet belőle.Annyi idő alatt biztos ők is sokat változtak stb.
2023. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedvem, miért mennék el?
2023. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed
2023. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot: SOHA ne menj osztálytalálkozóra! Nekem tönkretette az életem.
2023. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 miért?
2023. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerelmi ügy. Egy év depresszió garantált.
2023. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem a hencegésről szólnak ezek az alkalmak"


Elég nagy tévedés, ezek az alkalmak pontosan erről szólnak.


Ha annyira akart volna valaki beszélni veled, 7 év alatt keresett volna. Engem csak olyan volt osztálytárs keresett, aki toxic.


Konkrétan pedig a kérdésre válaszolva: mivel nem mentem egyre sem, ezért a helyedben sem mennék. De nekem sz-r osztályaim voltak mindig is és mivel nem vagyok a helyedben, azt mondom ha mennél, miért ne. Ha nem tetszik, elbúcsúzol és mész előbb, nem kell végig ott maradni.

2023. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!