Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ajándékötletek egy matek...

Jiisbon kérdése:

Ajándékötletek egy matek tanárnak?

Figyelt kérdés
Szeretném a matek tanáromat évvégén meglepni valamivel, azonban nem találom a megfelelő ajándékot. :(

2023. márc. 29. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
iPhone 14 Pro Max 1Tb-ot vegyél neki :)
2023. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
virág+csoki
2023. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha javasolhatom, ne mint matektanárnak ajándékozz, hanem puhatold ki, hogy milyen ember, mit szeret.

Ugyanis én már kaptam néhány matektanáros ajándékot, aminek nem igazán örültem.

2023. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy Matlab Home örökélet licencre nem hinném, hogy nemet mondana.
2023. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Abakusz, - stílusosan!
2023. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Az első válaszolót kivéve (de azért vettem a poént) szuper ötletek érkeztek. Mindenképpen megfontolom a konkrét ötleteket is, illetve a tanácsot megfogadva igyekszem kipuhatolni mit szeret. :)
2023. márc. 29. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek hármas válaszolóval. Nagyon aranyosak a diákjaim, csak már a 3. órát kaptam 5 év alatt, ahol a számok matematikai jelekkel vannak felírva... :)

Egyébként nekem kicsit kellemetlen ez az ajándék, mármint kapni, örülök neki nyilván, de nem ezért csinálom. Inkább írd meg, sőt, mondd el neki pár mondatban, hogy miért vagy hálás. Hidd el nekem, ez örökre megmarad.

2023. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Kedves utolsó, ugyanez volt nálam is, szó szerint!!

Már az első se tetszett. :) Nyilván a gesztus a lényeg, no de...

2023. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, 7-esnek igaza van (újra én vagyok), ha beszélgetsz vele, vagy mondjuk meghívod egy kávéra, vagy akár csak egy üveg italt viszel neki (vagy hölgy esetén virágot), az sokkal többet ér, mint bármi olyan ajándék, ami nem biztos, hogy eltalálja az ízlését.
2023. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Ital is mókás nálam, ugyanis az asztal előtt látszódik a vitrin, ami tele van vörösborral. Nyilván azért, mert nem szeretem és így meg is marad... És természetesen a diákok úgy gondolják, hogy akkor biztos a vörösbor a nyerő, mert az van a vitrinemben, így azt is hoznak nekem... :D
2023. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!