Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általánosban rám szólt az...

Általánosban rám szólt az ebédlőben felügyelő tanár, én visszabeszéltem, melyikünknek volt igaza?

Figyelt kérdés
Rámszólt, hogy töröljem le az asztalt magam után. Ki volt téve az ajtó mellé egy vödör, benne egy rongy, hogy azzal töröljön mindenki maga után. Megmondtam neki, hogy én abba a trutymós vízbe bele nem nyúlok. Erre bepöccent rám.
2023. ápr. 5. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
A közös víz nem higiénikus
2023. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

"Velem nem tehet meg akármit valaki, csak mert ő a tanár. Nem vagyok birka."


Mondom, onnantól kezdve, hogy visszapofázol, neked már nincs igazad. Pont. Hogy te a saját fejedben mit gondolsz erről, érdekli a francot.

2023. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Felnőtt-gyerek felállásban nincs olyan, hogy kinek van igaza. Ha elmész a kocsmába vagy a saját társaiddal veszekedsz, az egy dolog. De onnantól kezdve, hogy egy felnőtt szól valamiért, nem biztos, hogy jogosan csinálja, az sem, hogy igaza van. De ha te pofázol, neked már nincs igazad.
2023. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

#13

Elég szánalmas vagy. Bizonyára veled sokszor bántak igazságtalanul, ezért lettél ennyire Stockholm-szindrómás, megnyomorodott ember.

márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!