Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban titeket elérhetőnek...

Suliban titeket elérhetőnek mutat a messenger? Vagy csak délután kapcsoljátok be ha haza értek?

Figyelt kérdés
Mert látom mikor beteg vagyok és itthon fekszek hogy sok más sulis egész nap be van kapcsolva, de még aki dolgozik pl, boltba vagy tanárként az is fenn van egész délelőtt. Hogy csinálják?

2023. ápr. 12. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem 0-24 elérhetőnek jelez, de csak azért mert az otthoni gépen be vagyok jelentkezve, és sose kapcsolom ki.
2023. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, laptop, tablet. Mindhármon be vagyok jelentkezve. De ez nem jelenti, hogy folyamatosan elérhető is vagyok.
2023. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Párszor már tisztázva lett ezen az oldalon is, hogy nem releváns, amit a messenger mutat. Mi csak telefonon használjuk, mégis online mutat sokszor, ha pl alszom is :)
2023. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem túl megbízhatóan jelzi ki az elérhetőséget, finoman fogalmazva. Párszor, amikor direkt, kíváncsiságból, megnézettem másokkal, nekem egész pontosan jelezte, amíg valaki rám nem írt. Olyankor automatikusan elérhetőre dobott, azzal mit sem törődve, hogy telefontól eltekintve sehol sem voltam belépve, telefonon meg épp nem volt bekapcsolva a net.
2023. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!