Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire elborult az agya...

Mennyire elborult az agya annak a dirinek aki délután 2-kor fogja tartani az évzárót?

Figyelt kérdés

Nem elírás, DÉLUTÁN KETTŐKOR azaz 14:00-kor. amikor a legmelegebb van. Ennyire imád a 35 fokban állni egy órán keresztül a tűző napon? Nem lenne sokkal jobb reggel 8-kor tartani amikor még csak 25 fok van?


A reggel 8 azért is lenne jobb mert 9-kor végeznénk és a délután szabad lenne. írtam az osztályfőnöknek is ezzel kapcsolatban de még csak meg se nézte.


szóval még egyszer kérdem, mennyire elborult az agya ennek a dirinek?


2022. jún. 17. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

csak arra tudok gondolni, hogy vagy valami nyomós oka van, vagy tényleg nagyon hülye

szinte látom a lelki szemeim előtt, hogy úgy kell majd felseperni a földről a kidőlt tanulókat

2022. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

"írtam az osztályfőnöknek is ezzel kapcsolatban de még csak meg se nézte."


Mártika, hacsak nincs a tanár nyelve az igazgató se.ggében, nem kér tőle 400 diákot érintő változást. Az igazgató nem a spanja hanem a felettese.

2022. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Pont a héten volt szerencsém ESTE 7-kor elmenni egy általános iskolai tanévzáró mellett. Na azok vajon megint mire gondolhattak?
2022. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%
Valószínűleg a diritek az árnyékban fog állni... Jól sejtem?
2022. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk anno mindig délután volt.(5 után).

Akkor is volt, aki rosszullett, hát még délután kettőkor..

Nem is értem.

Aztán ne csodálkozzon, ha a diákok rosszul lesznek... Remélem minden rendben lesz.

2022. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
A mi gyerekkorunkba is volt olyan évzáró vagy évvégi ünnepség ahol a gyerekek soroztban ájultak el.
2022. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Tudok überelni:

rendészeti szakgimnázium: az egyenruha hosszú, bélelt téli(!) nadrág, mert az van készleten.

Június, 12:00-kor 30-33 C fok, tanári kar árnyékban.


Megmondták az ott tanulóknak, hogy aki ki mer dőlni, az szégyent hoz a rendőrségre.

17-18 éves gyerekekről beszélünk!


(Hál' istennek, csak neten láttam az évzárót, de durva volt végignézni is)

2022. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
A híres alapítványi iskolában ez teljesen normális, az alkesz főnök bármit megtehet.
2022. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
8, szerintem ez Mártír Mártisszimá iskolája, ahol az ofőnek olyan birkatürelme van, hogy fejet hajtok előtte. :D
2022. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Akár trollkérdés, akár nem, szerintem ebben a kérdésben most van igazság, tehát valahol értem. Egy tanévzárónak ugyan mi az Isten f****a értelme van? Kb mintha azt ünnepelnénk, hogy minden nap lemegy a nap... Mit kell ezen ünnepelni? Miért nem elég csak kiosztani a bizonyítványokat?

Anno kb. 9.-ig nekem is muszáj volt évzáróra járni, mert egyik rokonom abban a suliban tanított, utána 10.,11.,ben már offoltam... Sokkal egyszerűbb másnap 2 perc alatt átvenni a bizonyítványt, mint szenvedni a hőségben az ünneplőben... Ennyit erről.

2022. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!