Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem én érdemeln...

Csak szerintem nem én érdemelnék büntetést?

Figyelt kérdés

Fehér pulcsiban ültem angol órán, és rajzolt tollal a padtársam egy pöcsöt a pulcsi kezére.


És kimosni sem lehetett belőle.


Ezért kitaláltam egy mesteri tervet, testnevelésen ha nincs felszerelésed, nem mehetsz le a tornaterembe, hanem fent kell az öltözőben várnod, és direkt nem vittem felszerelést, és amígy lent tesizett a gyerek, addig beletöröltem a seggem az Ő pulcsijába, jó mélyre nyúltam :D


És természetesen vamzerkodott (miközben én nem), és az osztályfőnök előtt előadta mindenki a saját részét a történetnek, és csak én lettem megbüntetve, osztályfőnöki intő + a pulcsi ára.


Neki meg semmi, még az én pulcsim árát sem kell odaadnia pedig elismerte, hogy Ő kezdte, + a kaki foltot legalább ki lehet mosni, a tintát nem.


2023. ápr. 12. 14:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettőtöknek osztályfőnöki, és amelyik pulcsit nem lehet helyreállítani annak az ára, így lett volna igazságos

De a te tetted ordenárébb volt azért…

2023. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%

"Fehér pulcsiban ültem angol órán, és rajzolt tollal a padtársam egy pöcsöt a pulcsi kezére."


És ezek szerint te végig hagytad, hogy odarajzolja, el se rántottad a kezed. Most nehogy azzal gyere, hogy nem vetted észre, meg nem is érezted, mert ennyire hülye nem lehet valaki.

2023. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek járt volna a büntetés, de legyünk őszinték, te jóval gusztustalanabb voltál.
2023. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezen jót röhögtem :D.


Amúgy mindkettőtöket megbüntettem volna.

2023. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
53%

Mindkettőtöknek járt volna a büntetés, de a pulóver árát csak vele kellett volna megfizettetni. Hiszen a kaki kijön a ruhából, ahogyan te is írtad.

Amúgy nem túl életszerű történet. Mozdulatlanul ültél annyi ideig, amíg lerajzolta azt a fütyköst? És észre sem vetted, hogy rászóltál volna, elhúztad volna a pulcsidat tőle?

Egyébként a tiszta ügy az lett volna, ha annak az órának a végén szóltál volna a tanárnak.

Az se világos, hogy honnan tudta meg a másik, hogy te törölted bele a fenekedet a pulóverébe? Hiszen mindenki lent tesizett, pont azért tudtad az akciódat végrehajtani.

2023. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Nem Leonardo Davinci által lefestett péniszről beszékünk, hanem egy egy mp alatt odafirkált pöcsről.


Hát vajon honnan tudna?


Egy pont csak én voltam fent, kizárásos alapon ki más lett volna? + szakadtam is a röhögéstől :DDD


Hogy a földrajz tanárom szavaival éljek: NE RIZSÁZZ FELESLEGESEN HANEM HASZNÁLD MÁR AZT A ZSELTATIN AGYADAT

2023. ápr. 12. 14:47
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elárul rólad, hogy azon nevetsz, hogy belekened a sz#rodat valaki pulcsijába.
2023. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%

A pulcsi árát ne fizesd ki. A tanárnak nincs joga, hogy téged egy másik fél (tehát nem az iskola és nem is saját maga) felé kártérítésre kötelezzen.

Egyébként is a károkozás nem titeket, hanem szüleiteket érte. A szülőket kellene behívatnia az ofőnek EGYÜTT, és hármasban megbeszélniük, hogy ki kinek okozott kárt és melyik folt megy ki a pulcsiból, melyik nem.

2023. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Azta :D és hány évesek vagytok egyáltalán?
2023. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Rólad meg sokat elárul, hogy magadtól arra sem jöttél rá, hogy hogyan derülhetett ki, hogy én voltam 🥲
2023. ápr. 12. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!