Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem én érdemeln...

Csak szerintem nem én érdemelnék büntetést?

Figyelt kérdés

Fehér pulcsiban ültem angol órán, és rajzolt tollal a padtársam egy pöcsöt a pulcsi kezére.


És kimosni sem lehetett belőle.


Ezért kitaláltam egy mesteri tervet, testnevelésen ha nincs felszerelésed, nem mehetsz le a tornaterembe, hanem fent kell az öltözőben várnod, és direkt nem vittem felszerelést, és amígy lent tesizett a gyerek, addig beletöröltem a seggem az Ő pulcsijába, jó mélyre nyúltam :D


És természetesen vamzerkodott (miközben én nem), és az osztályfőnök előtt előadta mindenki a saját részét a történetnek, és csak én lettem megbüntetve, osztályfőnöki intő + a pulcsi ára.


Neki meg semmi, még az én pulcsim árát sem kell odaadnia pedig elismerte, hogy Ő kezdte, + a kaki foltot legalább ki lehet mosni, a tintát nem.


2023. ápr. 12. 14:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

Nálam nyugodtabb asszonyt keresve se találnál;)

Majd a te szüleid nem lesznek olyan nyugodtak. Az én fiam lenne ilyen hülyegyerek, én is ideges "asszony" lennék. Tojáshéjat vedd le előbb a szros kis seggedről, mielőtt ennyi ésszel egy felnőttel akarsz vitába bonyolódni. Neked még nagyon sokat kell tanulnod. Nemcsak tárgyi tudásra értem. Szüleid nem mondták még?

2023. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Tehát maga nyugodt állapotban is anyázik, milyen ha ideges? Vagy ez kori sajátosság?
2023. ápr. 12. 15:57
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem anyáztam. Olyan vén vagyok, mint anyád. Ezt szitoknak vetted? Ez tény.
2023. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
89%
A vénasszonyozás kori sajátosság, csillagom?:)
2023. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem, a tény nem ez, sajnos nem tudom hány éves anyukám, mert sosem ismertem, szóval nem tudom megsaccolni sem, hogy hasonló korúak-e vagy sem.
2023. ápr. 12. 16:01
 36/43 anonim ***** válasza:
89%

Szegényem... sajnálom, nem tudtam. Akkor ettől lettél valószínű ilyen debilke.

Valószínű, ha 30 körül szült téged akkor de, ő is egy ilyen vénasszony mint én nagyjából.

2023. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
89%
Jobb is, hogy édesanyádnak nem kellett látnia, hogy mi lett belőled...
2023. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Szaras kozben nem erolkodom ennyire, mint ti amikor probaltok beszolni 😂😂😂 folytassatok hatha lesz valami olyan ami utos
2023. ápr. 12. 17:30
 39/43 anonim ***** válasza:
92%
Az biztos, hogy neked a szarás könnyen megy, és ezt már az egész iskola tudja rólad. Juj.
2023. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Nem ez még mindig nem az igazi, de ne add fel!
2023. ápr. 12. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!