Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem nem én érdemeln...

Csak szerintem nem én érdemelnék büntetést?

Figyelt kérdés

Fehér pulcsiban ültem angol órán, és rajzolt tollal a padtársam egy pöcsöt a pulcsi kezére.


És kimosni sem lehetett belőle.


Ezért kitaláltam egy mesteri tervet, testnevelésen ha nincs felszerelésed, nem mehetsz le a tornaterembe, hanem fent kell az öltözőben várnod, és direkt nem vittem felszerelést, és amígy lent tesizett a gyerek, addig beletöröltem a seggem az Ő pulcsijába, jó mélyre nyúltam :D


És természetesen vamzerkodott (miközben én nem), és az osztályfőnök előtt előadta mindenki a saját részét a történetnek, és csak én lettem megbüntetve, osztályfőnöki intő + a pulcsi ára.


Neki meg semmi, még az én pulcsim árát sem kell odaadnia pedig elismerte, hogy Ő kezdte, + a kaki foltot legalább ki lehet mosni, a tintát nem.


2023. ápr. 12. 14:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

" testnevelésen ha nincs felszerelésed, nem mehetsz le a tornaterembe, hanem fent kell az öltözőben várnod"


Troll. Tanár nélkül, bárki értéktárgyát ellophatod? Vagy a te esetedben összebarnázod? Kamu kérdés.

2023. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
És az is gyanús, hogy provokatívkodsz, kérdező.
2023. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
61%

Anélkül, hogy állást foglalnék ebben a vitában, és a seggét a pulóverbe törlő úriember védelmére kelnék, szeretném megjegyezni, hogy rettentő szánalmasnak tartom, amikor felnőtt emberek oldalakon keresztül koptatják a billentyűzetet pusztán azért, hogy jól lealázzanak egy tizenévest. Ezzel nem a sokat emlegetett érettségeteket példázzátok.


Még egyszer: nem a seggtörlő srácot védem, csak azt mondom, hogy eléggé kínos papolni az érettségről, majd 30 évvel idősebbként belemenni egy ilyen szócsatába.

2023. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!