Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felnőttoktatásban tanulók, ti...

Felnőttoktatásban tanulók, ti mit éreztek, ha a tanárnak nem vagytok szimpatikusok?

Figyelt kérdés
Pont ilyen helyzetben vagyok és tudni szeretném, hogy normális-e, hogy még otthon is sokszor eszembe jut, ilyenkor frusztrált meg szomorú vagyok vagy ti egyszerűen nem törődtök ezzel.
2023. ápr. 15. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Én is ideges és/vagy szomorú vagyok otthon is
Órán zavar, de otthon nem törődök vele
Se órán, se otthon nem zavar
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Nem jártál gimibe? Ott azért rendesen "bele lehet tanulni/megszokni" ebbe/ezt:D

Nem normális hogy szomorú vagy.

2023. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Igaz én gimnáziumba járok, de én is nagyon sokszor érzem ezt. Ha a tanár nem olyan hangnemben beszél velem esetleg, akkor gyakran magamra veszem, és a legrosszabbakra gondolok. Ha valamit elrontok, akkor is, mindig azt hiszem hogy haragszik rám a tanár. Itthon, suliban is sokat szomorkodom/panaszkodom miatta. Nem avgy egyedül.
2023. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam! Nagyon szépen köszönöm a választ és a szavazatokat!
2023. ápr. 16. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
17%

3# Ez pszichológia.

Első válaszoló vagyok, és mindenki lepontozott mert ők nem így éreznek, és te sem, sőt te figyelme sem vettél. Próbáljátok bemagyarázni magatoknak hogy ez normális. De mindegy is, szomorkodjatok otthon.

2023. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!