Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi olyan vicces azon ha...

Mi olyan vicces azon ha valaki fut?

Figyelt kérdés
ma a suliban futva mentem az egyik terembe mert már 5 perce ment az óra, erre 2 r-banc akkorát kacagott rajtam hogy hallani lehetett az egész folyosón. ezek szívtak valamit? vagy csak egyszerűen fogyatékosok?
2023. ápr. 21. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Röhejes, ahogy futsz, te is tudod!
2023. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de miért az? ennyi erővel a sétálás is vicces, feküdjön le mindenki és élje le egy ágyban az életét
2023. ápr. 21. 15:33
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus idióta vihogó ribik, minden osztályban van egy pár, nem kell ilyenekkel foglalkozni
2023. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ne törődj velük, sokan a semmin is képesek röhögni, kibeszélnek ok nélkül is.
2023. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy előttem is írták, tipikus vihogó tinik, majd kinövik. Ennyi erővel te is fogyatékos vagy, hogy ilyen jelentéktelen szarságokon ennyire felhúzod magad.
2023. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azon nevettek, hogy elkésel óráról, akkor is nevettek volna, ha tyúklépésben mész be 5 perc késéssel :D Te is kiröhöghetted volna őket, mert gondolom nekik is óra volt, mit kerestek a folyosón? :D
2023. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
egyébként nem ez az első eset hogy kiröhögnek a futásom miatt. pl pár éve is kiröhögött vki mikor a zebrán futottam, mert már villogott a lámpa
2023. ápr. 21. 16:22
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Ne akadj ki! Napi (!) szinten kapom a beszólásokat az utcán, közterületen annak ellenére, hogy minden tekintetben átlagosan viselkedem, öltözöm, senkit nem zavarok, nem provokálok - egyszerűen csak azért, mert kocogok.

Az egyik hülye a kutyáját uszítja rám, a másik idióta a maszk alól rezonált valamit, - annyira gyengén, hogy még át sem ütötte a maszkot a hangerő, - a harmadik bemozdul, - mint ha meg akarna ütni.

Senkihez nem szólsz egy szót sem, senkit, semmilyen szinten nem provokálsz és ennyit tudnak!

Egy 150 kilós, - nőnek látszó tárgy - arról ugatott nekem, hogy ő is tud úgy futni, mint én, - érdekes módon még sem csinálja, mert csak pofázni, beszólni van energiája, - a ház bejáratával szemben kell megállnia a párjának a kocsival, hogy három óra alatt sikerüljön valahogy betuszkolni a ház bejáratán a retkes, zsíros valagát. :D

A fene sem tudja, hogy mitől egyre flúgosabbak az emberek. De ha bármelyiket is megkérdeznéd, hogy miért teszi azt, amit, akkor értelmesen nem tudna válaszolni, mert egy negatív érték az agya!

Fizikai fájdalmat élnek meg az ilyen barmok, amikor azt látják, hogy mások nem olyan rusnyák, mint ők vagy csak akar valamit is kezdeni magával egy másik ember! :DDDDD

2023. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Emiatt rám is mindig furán néznek. Szerintem azért, mert a legtöbb ember andalogni szeret, épp hogy csak vonszolja magát, közben a világ minden fájdalma rajta van. Ha meg valaki gyorsan sétál/fut, az sugároz egyfajta energikusságot, életerőt, és lelkesedést, ezeket a tulajdonságokat ők nem tudják hova tenni. Nem kell velük foglalkozni, már a Júlia nem akar a földön járniban is megmondták, hogy a népek mindig rosszmájúak, ignorálni kell őket.
2023. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
A kamaszlanyok vihognak. Azt is kirohogik aki terszik nekik, de mondjuk mindenki mast is. Figyelj, en voltam kamaszlany. Allandoan rohogtem. Ideges voltam, nem volt pasim, utaltam, hogy mindig rohogok, de minden alkalmat megragadtam, hogy rohoghessek. Nyugalom.
2023. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!