Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nem derült ki egy ügyem az...

Ha nem derült ki egy ügyem az iskolában akkor, amikor csináltam(3 hete), de most valaki egy elég necces képpel(rá lehet fogni, hogy szerkesztett) bizonyítaná, hogy én is benne voltam, mondhatom, hogy kamu a kép?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy valaki csinált egy BeReal posztot a tanárról(a tudta nélkül), a 2. személy meg egyet rólam, ahogyan éppen játszok a telefonomon. Ezek ki is derültek, mert az illető 2 személy követik a tanárt BeReal-ön. De a történetben szereplő 3 személy közül engem és azt a személyt szankcionálták a legjobban, aki lefotózta a tanárt. Ezért panaszt akarok a jövő héten tenni az iskola vezetőségénél, mert szerintem azt kellett volna jobban büntetni, aki lefotózott engem vagy legalább is ugyan annyira.


Eddig rendben, most jön a csavar. Azon az ominózus órán én is és egy másik haverom is posztoltunk, de nekünk volt annyi eszünk, hogy nem kövessük be az illető tanárt. A mi posztjaink nem derültek ki, csak valaki az osztályból készített róluk screenshotot. Én attól félek, hogy valaki megmutatja azt a screenshotot az iskola vezetőségének, ami a posztomról készült, így nem tudok felleblezni.


Én azt akarom mondani, ha véletlenül kiderülne, hogy a kép szerkesztett, mivel nem derült ki helyben, a másik 2 esettel együtt. Ti mit mondanátok?


Kicsit idióta iskola, elméletileg azért szankcionáltak engem, mert használtam a telefonomat az órák keretén belül.


18/F. Az egészet azért írtam ki, mert 4 év alatt nem volt eddig semmi problémám, ne most, a végén legyen a nyakamba varrva valami.


2023. ápr. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha 4 évig nem hazudoztál, ne most kezd el. Vállald ez a fost és kész. Akkora gáz nem hiszem, hogy lesz ebből, hogy ennyire gerinctelenkedni kelljen.
2023. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem senki nem fogja elhinni hogy az a kep szerkesztett, egyszeruen adja magat hogy igazi. Nem tudnad bebizonyitani hogy szerkesztett, talan meg akkor sem ha tenyleg az lenne. Ha kiderul vallald a felelosseget, ahogy irtad, eddig semmi gond nem volt Veled, ezt figyelembe fogjak venni. Kapsz egy ejnye-bejnyet aztan kesz.
2023. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azon a képen, amit én csináltam, nem teljesen kivehető a tanár, mivel ugye a telefonok fókuszálnak, én pedig pont a füzetemre fókuszáltam. A táblától kb. 15 méterre voltam, hátulról a 2. sorban. Nagyjából egy fekete-fehér folt van a tanárnál, ellenben azzal a képpel, amit az első padból csináltak, ahogy a tanár ír a táblára.
2023. ápr. 22. 18:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek jobb ok az, amit most írtam?


A lényeg, amiért eddig a vezetőséghez akartam menni az az, hogy igazságtalanul jártak el az ügyben. Ha kiderül a képem, akkor lesz igazságos a szankció, amit eddig kiszabtak.

2023. ápr. 22. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem engedd el a mentegetőzést, nagyon gáz... :/
2023. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el a jogos büntetést, és ne akarj igazságot kiharcolni ott, ahol nincs. A tetteidnek következménye van, ezt 18 évesen ideje lenne felismerni és felvállalni.
2023. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mizu? Lett belole valami?
2023. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!