Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 17 éves vagyok, most derült...

17 éves vagyok, most derült ki hogy Anyukámnak áttétes daganata van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak a barátaimnak mondtam el, akik viszont továbbadták a többi osztálytársamnak, meg a suliban pár gyereknek.. Mire számíthatok jövő tanévben?


Nagyon fáj..



2016. aug. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
ha ki van beszélve olyan embereknek akikben nem lehet bizni/gyerekeseks/éretlenek akkor pletykára...17éves vagy...suliba jársz 17évesekkel együtt....fiatal korosztályban kevés a normális...de azért a 17talán már...nem olyan vészes idióták szempontjábol...
2016. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálatos, biztos együtt éreznek veled, ami szerintem jobb, mint ha titkolnád és úgy lennél letörve.
2016. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát nagyon nem tudsz mit tenni, nekem is meg fog halni pár éven belül(bármikor akár holnap is) édesanyám. Én a tagadás fázisában vagyok így viszonylag boldogan tudom élni az életem azt a heti pár percet leszámítva mikor eszembe jut.

20F

2016. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tölts minél több időt anyukáddal, és ne törődj az árulókkal.
2016. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Arra számíts, hogy vagy nem merik előtted megemlíteni, vagy pedig együtt fognak veled érezni, es sajnálni fogják. Legalábbis ebben a korban már ez az elvárható. Lehet, hogy egy-két értetlen kérdezősködni fog, de őket leszerelheted, hogy nem akarsz róla beszélni. Gondolom, meg fogják kérdezni, hogy van anyukád, jobbulást kívánnak majd neki. Ilyesmikre számíthatsz.
2016. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire szar szövetségeseket... Ennyire érzéketlen idiótákat... Először is, az árulókkal szakítsd meg a barátságot (gondolom mondtad nekik, h ne adják tovább), és szégyenkezésre okod nincs, cukkolni úgyse fognak miatta, mert csak a nagyon fogyatékos/mentálisan rokkant egyedek nem fogják fel, h haldoklik az édesanyád. Együttérzek veled, és kívánom, hogy minél hamarabb érjen véget ez a helyzet, remélhetőleg gyógyulással. (ha gyógyulás nincs, akkor remélem a legkevesebb szenvedéssel megy el..) Szurkolok neked! Hajrá!
2016. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tölts az anyukádal minél több időt használd ki.
2016. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A többiek már mindent leírtak előttem, úgyhogy én csak sok erőt szeretnék kívánni neked is, és anyukádnak is.


18/L

2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Fazszságnak fog hangzani amit most leírok, és valószínűleg nem is akarod hallani, de:


A tanulás legyen az első, ne édesanyád haldoklása. Jövőre jön az érettségi, majd egyetem/szakma. Ha nem sikerül jól akkor nem vesznek fel sehova, és szar jövőd, lesz szar fizetéssel, szar munkával. Ezt gondolom édesanyád sem akarná neked.

Foglalkozz vele, játsz vele, segíts be a házimunkákba stb, de ne hagyd, hogy egy tragédiából(édesanyád elvesztése) kettő legyen(tönkrement jövőd)

2016. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az utolsó egy kockásinges tanár... Ennyire emberségesek ezek.
2016. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!