Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mondta rosszul a tanárom...

Miért mondta rosszul a tanárom a regény cselekményét?

Figyelt kérdés
Most vesszük az Édes Annát, és az igazat megvallva az osztályban senki nem tervezte elolvasni. Ezt a tanár is tudta, mert megkérdezte. De aztán rájöttem hogy ebből van hangoskönyv, szóval végül rászántam magam, és végighallgattam. Ekkor tudatosult bennem, hogy a tanárunk nem éppen úgy vázolta fel a cselekményt, ahogy van. Pl azt mondta, hogy Anna azután öli meg Vizyéket miután elutasítja a piskótát, mert az a megalázás váltja ki belőle a gyilkosságot. Pedig a piskótás sztori még a könyv eleje felé van. Szóval érettségin ez egy elég csúnya baki lett volna. De miért tette ezt a tanárunk? Elég idős már, legalább 50x leadhatta ezt az anyagot, kétlem hogy nem tudja. Lehet, hogy meg akart szivatni minket, mert azt mondtuk, nem fogjuk elolvasni?

2023. máj. 10. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Meg akart szivatni titeket
Valószínűleg nem volt szándékos a tévesztés
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván rengeteg regény van a fejében, egy kicsit összekeveredett benne ez a történet.
2023. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Én a tanáraimmal úgy vagyok, hogy vagy a felmondásukat akarom látni, ha ez nem kivitelezhető, akkor fizetni kell sérelemdíjat a “diáknak”. Felnőtt embert zaklatnak, lejáratják, azt sem tudják, hogy mi van velük, de ők határozzák meg mások értékét, aztán utólag rosszul mondanak valamit… Vicc.
2023. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es akkor van egy jó ötletem. Ne legyen iskola! Aztán mindenki tanítsa a saját gyerekét. Jó lesz?
2023. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"Jó lesz?"

Mindegy mert ez lesz.


Kérdésre válaszolva pedig, mint az első is írta, feltehetően tévedett. Sokan nem tudják, de a tanárok is emberek. Egy ideje amik történnek pedig nem is csoda, ha téved a tanár.


Szóljatok neki majd órán, hogy mindenki a jó anyagot tanulja meg és kész.

2023. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tesztelt titeket, hogy ki figyel, ki olvasta el.
2023. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Ha a sztori elején van a piskótás rész, Anna pedig a cselekmény végén öli meg a gazdáit... akkor... az utána van 🤷‍♀️
2023. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tétel is lesz az Édes Anna?
2023. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!