Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kisebb lopás esetén mit tudok...

Kisebb lopás esetén mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ma reggel a buszon hagytam az iskolatáskámat(benne csak egy telefon töltő volt). tudom hogy ki találta meg, viszont a megtalálo nem akarja visszadni és tagadja hogy nálla van.

Mit tudok ebben az esetben tenni? Testi erőszak a megoldás?(a tolvaj

ugyanolyan korú mint én)

Táska értéke 15000 forint kb.


2023. máj. 11. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

40 euro az nem 150e forint, legalabb hazudni tanulj mar meg.


Amugy odaat is erettsegi szunet van? Csak azert mert pont eleg az unatkozo magyarorszagi kozepsulisok idiota 'kerdeseit' olvasni, te pont nem hianyoztal.

2023. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:
Nyeltél, nem?
2023. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy nem jelent fel, te észkombájn? :D
2023. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy adsz 100 eurót a táskáért meg a töltőért. Aztán, amikor az átadásra kerül sor, mégsem adsz neki semmit.
2023. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja bevenni,hogy fizetsz neki.Inkább zsarold meg.Van róla valami gáz képed vagy videód?
2023. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt az abszurd szitut elképzelem.


Leírja valaki itt, hogy verje meg.


A kérdező erre megveri a gyanúsítottat.


A kérdezőt feljelentik, majd a kérdező a tárgyaláson megmutatja a bírónak a Gyakoris kommentszekciót, miközben sűrűn mentegetőzik, hogy itt látható, hogy kapott engedélyt a verekedésre.


A bíró vállon veregeti a kérdezőt és az ügy le is lesz zárva, a kérdező szabadon távozhat.


:D

2023. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!