Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mièrt zavar egy tanárt, hogy...

Mièrt zavar egy tanárt, hogy kocsival mentem be suliba?

Figyelt kérdés
Sosem jövök kocsival, mert szeretek sètálni. (nem règóta van jogsim) Mindig gyalog jöttem, egy lány osztálytársammal. Ma suli után megyek dolgozni, de mivel szűkös az idő, kocsival kellett jönnöm. Erre felálít az óra elejèn, ès szâmon kèr, mert látta, hogy èn vezetek...
2023. máj. 16. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mett egy f@sz, azért.
2023. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze hozzá. Van jogosítvanyod. Innentől kezdve mindegy mit mond.
2023. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye.
2023. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ezt milyen alapon kifogásolja. A házirend mely szabályával ütközik ez. Ha nem tud ilyet mondani (és ez elég valószínű), akkor magát tette nevetségessé.
2023. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Nálunk viszonylag sokan jártunk kocsival suliba. Teljesen rendben volt. Sosem kezdtek ki emiatt, megemlítve se volt. Srácok se jöttek le nézekődni, hogy milyen verda vagy bármi...
2023. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van jogsid. Semmi köze hozzá.
2023. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát csak nem akartam, hogy tudják mert jöttek utána a nagy ötletek (amikre termèszetesen nemet mondta)

5#nálunk 5 embernek van jogsija, ebbe van akinek csak segèd motor. Nem nagyon foglalkoztunk egymással, ezen a tèren...

2023. máj. 16. 09:48
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a suli parkolójába álltál be? Lehet, hogy csak az volt a baja. Egyébként jó régen voltam középiskolás, de nálunk se lehetett, ne kérdezd miért. Mondjuk olyanra nem emlékszem, hogy bárkinek valami gondja lett volna belőle.
2023. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha tényleg azt felejtetted ki a történetből, hogy a tanárok részére fenntartott helyre álltál be, akkor ne csodálkozz, hogy b...ogat a tanárod.

Mi csak abból tudunk kiindulni, amit leírsz. Ha a tények felét kihagyod, akkor féloldalasan látjuk a történetet és annak alapján mondunk féloldalas véleményeket is.

2023. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sulitól 50 m- re egy templom parkolója. Nem a suli parkolója... Ha ez lenne, akkor elnèzèst kèrek, ès elálok onnan.... De jogos lenne ebben az esetben...
2023. máj. 16. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!