Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket nem zavar, mikor a...

Titeket nem zavar, mikor a suli/egyetem wc-jében a mellettetek lévő fülkébe bevágódik valaki?

Figyelt kérdés
Mikor épp kábelt fektetnél, de valaki pont melléd huppan le. És pontosan hallja, hogy mit csinálsz, érzi a szagokat, és te is ugyanígy vagy vele.
2022. ápr. 16. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
De zavar. Ezért nem csinálok nagy dolgot ilyen helyeken. Kibírok egy napot is anélkül ha muszáj.
2022. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
nem érdekel, mert úgyse tudja ki van benn, mire kijönne, arra én elhúzok onnan
2022. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekel. Különben is, nem az egész sornyi wc a "tied", csak az az egy, amin ülsz. Másoknak is vannak szükségleteik.
2022. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szrtam még iskolában, remélem továbbra is el tudom kerülni. Pisilésnél meg nem érdekel.
2022. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavar. Leszarom. 🤪 Ha annyira érdeklődő lenne, akkor a dolgom végeztével meg is mutatom neki a produktumot oszt' kenje a hajára. De szimatoljon bele jó mélyen légtérbe közben.
2022. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem végeztem még a nagyobb dolgomat iskolában, nyilván nekem is kellemetlen lenne ha mondjuk pont akkor bejönne valaki. De mondjuk ez pont senkinek nem a hibája, te sem sajátíthatod ki az iskolai mosdókat. Zavar, vagy nem zavar, ez van.
2022. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 17. És 18. Életévem arról szólt, hogy folyton hasmenésem volt, egy e.ü. probléma miatt.


Idegesített, ha mellettem volt valaki, de az jobban idegesített, ha egy lánybanda bejött, megállt a mézmosós résznél és beszélgettek.

2022. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!